Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.4 i 83KM 61kW 2002-2006 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
34000 zł wsp kier, elekt szyb, lakier metalik regulowana kierow, regulow siedzenie 2 plaszczyzny, radioCD + 4 głośniki, kola 14 + opony zimowe, immobilajzer + centralny w kluczyku, poduszka, welur tapicerka, dywaniki, znizka OC,AC 3 lata gwarancji lub 100tys km, 5x pasy z napinaczem, skladane tylne siedzenia itp
~CyBuL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Ładny i zgrabny, niezły silnik i wyposażenie. Dużo radości za małe pieniądze. Rozważałem zakup Skody Fabii ale za takie same pieniądze można jezdzić 3 cylindrową kosiarką. Jakość plastików i ich spasowanie mogło by być troszkę lepsze. Niezła jakość za rozsądną cenę.
~daniel
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Warto powiedzieć tyle jak komuś powiesz że masz CHEVROLETA to ci nie wierzy. Jka mu powiesz jeszcze że nowego to uważa cię za wariata. Samochód jest SUUUUPERi nieźle się reprezentuje. A inni niech zazdroszczą.:)
~assa
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Ja swoje auto z silnikiem 1.4 8V, w wyposażeniu SE, kupiłem w promocji. Kosztowało mnie nieco ponad 35,000 PLN. Uważam, że jest to cena adekwatna do wyposażenia i osiągów ktore autko oferuje. Myślę, że się zaprzyjaźnimy...
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Wszystko zależy w jakiej cenie i stanie udało się kupić samochód. Ja kupiłem za 60% ceny rynkowej z potwierdzeniem napraw na 3000 w ostatnim roku.
~artego
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
jak na tą cene to nie ma lepszego samochodu, wszystkie w podobnej cenie odpadają, najtańszy i najbardziej niezawodny samochód jakim jeździłem
~Hetman
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Proszę znaleść za 40 tysięcy auto z silnikiem o mocy 80 KM, klimatyzacją, ABS-em, LPG-BRC, bagażnikiem prawie 400 litrowym i 3-letnią gwarancją.
~rafi
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
autko za taka za taka cene bardzo dobrze sie spisuje za taka cene jeszcze raz bym je kupil
~Undert
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Daje max ale zobaczymy jak bedzie z czesciami i z serwisem. Bo tak naprade to stworzy obraz tej marki.
~Marcin A.
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
dobra cena za funkcjonalne i stosunkowo oszczedne autko, ktore wcale tak małe nie jest
Chevrolet Aveo T200 Hatchback