Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Dopiero 2 lata a już co nieco było, na szczęście poprawione w ramach gwarancji: - wyciągnięta linka od sprzęgła, ciężko wchodziła jedynka i dwójka; - zacinający się zamek tylnych lewych drzwi, szczególnie na mrozie - naprawione za 2 razem; - mało dokładny termometr - wymienili czujnik i jest lepiej ale nadal zdarzają się mu odchylenia o 2 st. - piszczący wiatraczek wentylatora - wymieniony.
~conductornine
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Drobiazgi pozostawiaja do zyczenia, przeróżne (niewiele) niedoskonałości, od rdzewiejących śrubek (uciążliwe) po wycierajace sie lakierowane plastiki we wnetrzu oraz odklejajace sie lub odbarwiające się czarne folie przy szybach na słupkach drzwi, wymieniane na gwarancji.
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wymieniono po 2 latach jeden łącznik stabilizatora, który uszkodziłem prawdopodobnie podczas urlopu w Kotlinie Kłodzkiej (wjechałem w zaślepioną dziurę, koło utknęło, powiesił się na wahaczu)
~Colin1983
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z drobiazgów mam jeden kłopot - przy przebiegu 4000km zaczął hałasować wentylator na I biegu, przy 5500 hałasuje na I i II biegu, nie jest to duży hałas ale dłuższej trasie denerwuje
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przez pierwsze dwa lata praktycznie nic się nie działo - drobiazgi - wymiana wentylatora pokładowego (trochę piszczał)
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Drobiazgi lubią korodowac (wycieraczki, śrubki, teleskopy klapy bagaznika, drobne elementy osprzętu).Wymiana na gwarancji.
~damianq
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo źle spasowane plastiki. Po 4000km wszystko zaczęło trzeszczeć. Po 8 miesiącach do wymiany amortyzatory tylnej klapy
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Kompletnie bezawaryjny samochód... Chciałbym się do zcegos przyczepić ale nie ma do czego:)
~heniek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
do tej pory (50 tyś km) wymieniłem spaloną zarówke i klocki hamulcowe :)
~Brunek
Auto mam od nowości już ponad 2 lata i jak na razie nic się nie dzieje