Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dtx2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Standardowe opony KUMHO to porażka na mokrej nawierzchni, wystarczy ciut za mocno wcisnąć pedał przyspieszenia gdy np. chce się dynamicznie włączyć do ruchu i już koła boksują prawie jak na lodzie. Bezpieczniej się czuje na zimówkach Dębica. Letnie, fabryczne opony właściwie do wymiany, są wręcz niebezpieczne. Na mokrej drodze trzeba uważać. Na pewno nie można powiedzieć, że auto jedzie jak przyklejone na zakrętach, jest po prostu trochę za...
~Colin1983
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Zakrętów raczej szybko nie przejedziemy, ale jeśli komuś nie zależy na precyzyjnym prowadzeniu i przyjemności z jazdy to nie będzie narzekał. Układ kierowniczy komunikatywny, dający dobre czucie - nie to co Fiat i auta francuskie (207 nie dorasta Aveo do pięt w tej dziedzinie). Zawieszenie sprężyste chociaż w moim przypadku wpadnięcie w dziurę przy zawracaniu (5-6km/h) skończyło się wymianą wahacza!!! Komfort jak na segment B standardowy, w...
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Po zajęciu miejsca za kierownicą naszą uwagę przykuwa koło kierownicy, które ma większą średnicą niż u konkurentów. Precyzja układu kierowniczego jest bardzo dobra, natomiast siła jego wspomagania mogłaby być jak dla mnie trochę mniejsza - podczas jazdy na autostradzie z prędkością 150 km/h i więcej trzeba uważać na lekki tył, ale przecież to typowy mieszczuch więc najlepiej będzie po prostu wolniej jeździć.
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
W miarę ok. Jest dosyć sztywny, przez co czuć wszystkie nierówności. Wpływa to jednak na prowadzenie i kontrolę nad samochodem, co podejrzewam mnie uratowało w kolizji, którą miałem ostatnio, gdyż po uderzeniu w bok z tyłu przy ok. 70 km/h, udało mi się go wyprowadzić z poślizgu. Poza tym dosyć głośno pracuje, czyli słychać takie stłumione pukanie. Mam też obawy co do wytrzymałości zawieszenia.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wspomaganie idealnie dobrane, układ precyzyjny. Nie daję maksymalnej oceny bo troszke za duża kierownica,ale tragedii nie ma
~Brunek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jeżdżę nieraz polo \"okularem\" ojca to tam jest całkiem inna jazda. No, ale wiadomo Aveo to nie VW
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Auto dobrze trzyma sie drogi, zawieszenie prawidłowo sztywne, świetna skrętność na parkingach miejskich.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Fajnie trzyma się drogi, abs interweniuje wtedy kiedy trzeba, fabryczne letnie opony continentala są świetne
~damianq
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy przebiegu 23000 wymieniona przekładnia kierownicza (luzy na listwie) i jeszcze coś stuka.

Chevrolet Aveo T250 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~heniek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
przy 50 tyś żadnych stuków
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d