Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z tym jest całkiem nieźle. Grzeje już po 5 - 10 min. Klima chłodzi od razu. Ciekawy patent z automatycznym załączaniem klimy przy nawiewie na szybę - odparowuje momentalnie. Z początku sceptycznie na to parzyłem ale no bo w zimie jak to grzać z klimą ale w sumie się to sprawdza całkiem nieźle a poza tym klima powinna być regularnie włączana.
~Colin1983
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
W mojej wersji klima półautomatyczna więc można używać jej zimą wraz z ogrzewaniem, fajny patent z automatycznym włączaniem klimatyzacji przy nawiewie na przednią szybę, ogrzewanie rewelacyjne - wnętrze nagrzewa się bardzo szybko, szyby odszraniają się szybciutko, w tej dziedzinie również wszystko jest tak jak być powinno.
~dtx2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
W porządku, chociaż klimatyzacja mogłaby być bardziej wydajna. Nie wiem czy tak jest we wszystkich autach, ale tutaj przy włączeniu nawiewu na szyby automatycznie włącza się klima bez możliwości wyłączenia. Zaparowane szyby bardzo szybko odparowują.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Zarówno klimatyzacja, jak i ogrzewanie bardzo wydajne, w zimie szybko nabiera temperatury roboczej co wpływa zarówno na komfort pasażerów jak i trwałość silnika (praca na zimno nie służy żadnemu silnikowi).
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Po 1,5km w zimie we wnętrzu cieplutko jak przy kominku w góralskiej chacie, klimatyzacja w letnie upały świetnie wydajna. Kratki nawiewów można kierować w różne strony, zamykać itp - świetna sprawa
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy większej wilgotności i komplecie osób w samochodzie mocno zaparowują szyby
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Super wydajna klimatyzacja - tylko manualna, ale wystarczy:)
~damianq
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Dosyć szybko się nagrzewa, nie wiem jak z klimą bo nie mam :(
~heniek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
szybko się nagrzewa i chodzi
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Dobre przewietrzanie i klima.
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d