Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tombar
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Wg mnie porównując do immych aut tej klasy z którymi miałem doczynienia, najgorsze auto w tej klasie. W dodatku słabo wyposażone (1 poduszka). Wykończenie na fatalnym poziomie, Wnętrze, szczególnie tablica roździelcza zasługuije na miano ohydnej i to nie ze względu na prosty design tylko na toporność materiałów użytych do jej zrobienia. Wszelkie czarne plastiki na zewnątrz auta są w dwuletnim samochodzie wyblakłe do białości co urody nie...
~MARCUSC20xe
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Generalnie fajne auto, bezawaryjne, proste w obsłudze. jak na ten segment jest przestronnie w środku, mało pali, części dość tanie. Minusy pokazuja sie w jeździe za miasto. Silnik jest za słaby do podrózowania powyżej prędkośći 110. wyprzedzenie tira to czasem redukcja do 2. Jeśli ktoś ma mieć jedno auto i musi to być własnie aveo to z mocniejszym motorem 100 km z 1.4 byłoby i podobnie z oszczędnościami ale miej stresu w podróży.
~stanislaw,uzytkownik aveo od vi 2007
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
brak w wyposazeniu podstawowym obrotomierza,poduszki pow.dla pasazera,wspomagania kierownicy to dla tej marki wstyd i pozorna oszczednosc,konkurencja jest lepsza,poza tym cena bardzo adekwatna do nowoczesnej stylistyki zwlaszcza hatchbacka i ogolnie jakosci wykonania.
~collors
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
kupiłem ten pojazd dla żony i...żałuję,w porównaniu do porzedniego Renault Clio 2004.to poprostu porażka.przepaść jakościowa!!!!nigdy więcej tego typu wynalazku.cięzko mi teraz sprzedać to \"coś\"
~Groniar
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Wszystko zależy od wersji Aveo sedan raczej 1,4 niż 1,2. Usterki częstsze przy silnikach 1,4. Wersja Aveo hatchback 1,2 starcza na pewno 1,2 16V 84KM. Sylweta sedan ładniejsza.
~Dawid_S
Lepiej kupić jakieś \"normalne auto\" a nie klona Daewoo - Chevrolet
~Bodo
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Dobre auto tej klasy, wygodny dla rodziny.
~sebanan@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Dla mnie za Tą Cenę - nie ma innego wyboru!!!!!!
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d