Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tombar
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Miękki i dość komfortowy dzięki temu, niestety szwankuje na tym prowadzenie. Na zakrętach potrafi być zdradliwy. Układ kierowniczy co prawda ze wspomaganiem, dziła lekko ale nie ma żadnej progresji pzez co przy szybkiej jeździe też potrafi być zdradliwy, poza tym w ruchu miejski kierownica nie powraca sama przez co trzeba się nakręcić jak w autobusie. Średnica zawracania bardzo duża co utrudnia parkowanie w ciasnych miejscach, poza tym układ...
~sebanan@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Sprężyste,troszkę twarde, ale daje wystarczające poczucie komfortu i bezpieczeństwa, ukł. kierowniczy bardzo dobry, zastanawiam się tylko czy wspomaganie nie za słabe (w Espero chodziło przesadnie lekko, w matizie nie było wspom. ale też kierownica pracowała za lekko) tylko jak stoję to wspomaganie pracuje lekko - może jest o zmiennej sile działania - nie wiem.
~Sebastian
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Tu muszę powiedzieć że zbyt niskie podwozie na nasze drogi o przez ten mankament zawiesiłem sie już na polskich bocznych drogach. Jeszcze doczepię sie promienia skrętu, jest on zbyt duzy. Jeździłem Fabia i tam skręt był malutki a tu sporo miejsca potrzeba aby zrobić nawrót.
~collors
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
przecietne wrazenia z jazdy.szczególnie w momencie jazdy po koleinach czuje sie że auta za chwile sie \"rozjedzie\"co na naszych drogach to codzienność
~Dawid_S
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
auto ma tendencję do znacznego przechylania się na zakrętach
~Frajer
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Idealny do spokojnego pokonywania Polskich dróg.
~Bodo
Bez zarzutu.