Lista ocen Chevrolet Aveo T250 (15)

3,3
~mk
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Po takich komentarzach pewno nikt nie zdecyduje sie na taki samochód. W tej cenie jako pierwszy samochód rodzinny polecam. Nie widziałem crash - testów. Crash testy logana wypadły tragicznie, a to taka sama klasa samochodu. Mam nadzieje, że jest trochę lepiej.
~Adalbert
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta i polecam wszystkim, którym nie zależy na tym, że auto to nie ma emblematu VW itp. Znajomi, którzy jeżdżą markami europejskimi w podobnym wieku często odwiedzają serwisy i nie chca sie do tego przyznać. Ja dotychczas nie miałem potrzeby. Jeżeli chodzi o decyzję, używany czy nowy, nie zastanawiać się i kupić marke Chevrolet bo naprawdę warto.
~takaszi
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Za 44 000 zł nowego auta z klimą i z gazem nigdzie mi nie zaoferowano. Jego symboliczne niedomagania są narazie nieistotne. Trochę martwi brak możliwości dokupienia wyposarzenia, np. bagażnik itp. ale może z czasem?
~leszek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
na te klase nie ma nic lepszego kompromis miedzy sztywnym i miekkim (Układ jezdny)
~mala
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Samochód dobry do jazdy po mieście. Wygodny. Nie rozumiem o co chodzi innym z tą ciasnotą. Mam sedana i może tu jest różnica. Po mieście spala 7, 5l. Na 100km mniej. Nic do tej pory się nie zepsuło, przegląd i w drogę, a znam posiadaczy wypasionych samochodów, którzy większość czasu spędzają w warsztatach. Samochód ma spełniać swoje zadania- ma być niezawodny, ekonomiczny. Moje Aveo spełnia.
~Iga
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
to jest sedan a ja nie jestem zbyt wysoka - slaba widocznosc przy cofaniu (Widoczność)
~marynarz76@buziaczek.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
cos ciezko pracuje jak na poczatek ale idzie sie przyzwyczaic (Skrzynia biegów)
3,5
~pajs
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
tanie auto i jak na tą cenę sporo oferuję aczkolwiek są pewne niedoróbki. Słyszałem że nowa wersja jest dużo lepsza, więc z pewnością warto zwrócić na nią uwagę
2,7
~adam
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
praca skrzyni biegow ponizej krytyki-z taka nedzna precyzja spotkalem sie tylko w starym cinqecento (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T250
7,3