Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Intuicyjne rozmieszczenie przyrządów i wskaźników na plus. Na minus zbyt mały zakres regulacji siedzenia kierowcy (nie da się dostatecznie odsunąć do tyłu dla wysokich kierowców). W mojej wersji brak regulacji wysokości siedzenia za to jest regulacja wysokości kierownicy. Podsumowując dla osób do 180cm wzrostu ocena 4. Dla osób wyższych ocena za ergonomię spada na co najwyżej 3. Fotele miękkie i dość wygodne o średnim trzymaniu bocznym. Braki...
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Tu po kupnie miałem największe zaskoczenie. Mam 187cm wzrostu, a przy teście "siadania za samym sobą", mogę usiąść na tylnej kanapie naprawdę komfortowo. Samochodem można bez problemu podróżować w 5 osób z bagażami, dzięki przyzwoitej wielkości bagażnikowi. Poza tym, siatki na i kieszenie na obu fotelach, kilka dobrze rozmieszczonych schowków i dwa dobrej jakości uchwyty na napoje z przodu i jeden z tyłu robią robotę.
~borubar
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Całkiem współczesny samochód. Kierownica regulowana jednak tylko w jednej płaszczyźnie. Brak kilku istotnych kontrolek jak dla mnie, a kontrolka świateł drogowych wręcz razi w nocy .. ale może to kwestia przyzwyczajenia. Plastiki może i twarde ale fajnie wyglądają i nie trzeszczą. Jest kilka schowków,uchwytów i kieszeni w siedzeniach - myślę, że całkiem nieźle. Niezłe radio.
~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Regulowana w pionie kolumna kierownicy, podstawka pod dwa napoje, elektrycznie sterowane szyby przednie,klapa bagażnika otwierana zarówno od tyłu jak i z zewnątrz (dźwignia pod siedzeniem), to samo tyczy się wlewu do baku, boczne kieszenie w przednich drzwiach jak i tylne w siedzeniach, duża przestrzeń w bagażniku. Jestem zadowolona.
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Są niewygodności, chcąc użyc sygnał dźwiękowy trzeba szukac przycisku,(jest za mały). Nie rozumiem dlaczego wyłącznik poduszki bezpieczeństwa pasażera schowany jest w schowku i to jeszcze na kluczyk; poroniony pomysł. Drążek zmiany biegów jest wysoki, śmiało mógłby byc krótszy,(wygodnieszy no i wygląd efektywniejszy).
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Brak sygnalizacji włączenia świateł mijania.Słabo podświetlone radio przy włączonych światłach nic nie widać.Reszta przełącznikó OK.Fotele są wygodne,dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów.Regulowana kierownica i fotel kierowcy spełniają swoje zadanie.
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
przeciętnie, tylko i jedynie za dziwne umieszczenie przycisku \"awaryjnych\" - szczególnie gdy jedziemy, wyprzedzamy, chcemy szybko podziękować za zjechanie z trasy... 2 lata a ja wciąż czasami trafiam w radio...
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wszystko tam gdzie byc powinno i gdzie sie odruchowo siega. Małe schowki, ale jest ich dośc sporo( kieszenie boczne, schowek w desce rozdzielczej,kieszenie z boku i z tyłu w siedzeniach przednich, uchwyty na kubki z przodu i z tyłu).
~Adalbert
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jest to sylwetka nadwozia należąca do tych, "z której perspektywy na nią patrzysz zawsze widzisz inne auto" Ale moim zdaniem nie można powiedzieć, że auto jest brzydkie. Są ładniejsze, ale nie z takimi osiągami za tak dobrą cenę.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T250 Sedan
7,3
8,2
~PatryqM393
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przeciętna ergonomia, ale jakość materiałów użytych do wykonania wnętrza fatalna, a elementy są bardzo źle spasowane. Najgorzej wykonane wnętrze samochodu jakie kiedykolwiek widziałem.
Chevrolet Aveo T250 Sedan