Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Samochód niestety zawiódł mnie raz. Pękła prawa półoś napędowa (część + wymiana 500zł), Podobno woda dostaje się pod uszczelki, a sama część jest dość cienka i się ukręca pod wpływem wyższych obrotów, jak było u mnie (podczas redukcji biegu), znany problem w tych samochodach. Poza tym, większych poważanych usterek wynikających z wad konstrukcyjnych czy nadmiernego zużycia nie było.
~wkodi
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
wypadające zapłony 5 x w pierwszym roku 3 naprawy w ciągu 6 miesięcy: 1 x przecieki oleju na wale od strony skrzyni biegów 1 x przecieki oleju na wale z silnika 1 x spalone sprzęgło na skutek wycieku olejów
~motyw71@gmail.com
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Po około 20 tys i po zimie, przepaliły się dwa kable wysokiego napięcia(na świece) - dziwna sprawa Po około 25 tys, padł łącznik stabilizatora w przednim zawieszeniu - musiałem wymienić 2 sztuki :(
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
jak na razie, raz podciągane sprzęgło... po wciśnięciu sprzęgła i gazu jednocześnie przez dłuższy czas... na ręcznym pod górkę...miał samochód prawo :)
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Mały przebieg - bez usterek. jakby się jakieś trafiły to byłaby tragedia. No ale to nie Fiat ;) Edit po 3 latach: nic się nie zepsuło.
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Po 40000 km nie dały znać o sobie,tylko to sprzęgło,ale to jest sprawa do weryfikacji jeszcze u innych mechaników.Reszta jest OK.
~Piotr
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Wymiana łącznika uładu kierowniczego (na gwarancji) po 60000km., wymiana amotyzatorów (przód) po 75000km.
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Rozpadło się sprzęgło. Usterka unieruchomiła auto w serwisie na ponad tydzień.
~sybi
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Nie ufam już mojemu samochodowi. W każdej chwili coś się może zepsuć.
~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Raczej brak... ale to w końcu nowy samochód i nigdy nic nie wiadomo (odpukać)
Chevrolet Aveo T250 Sedan