Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ed
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Utrudnieniem jest słaba wentylacja szyby przedniej połączona z automatycznym włączaniem klimatyzacji. Przy dużych mrozach bądź dużej wilgotności nie należy spodziewać sie czystych i suchych szyb. Ogrzewanie w miarę sprawne ale też bez tropików.
~jochan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy nawiewie na szybę klimatyzacja włącza się automatycznie. Jest to celowy zabieg inżynierów z GM ale w okresie jesiennym i wiosennym trzeba kręcić dodatkowo pokrętłem od temperatury.
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Mam wersje bez klimy i w deszczowe dni szyby dośc mocno parują, ale nadmuch jest na tyle dyrzy że spokojnie z tym zjawiskiem sobie radzi, nie wiem jak ogrzewanie, bo nie miałem okazji jeszcze używać:)
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Okna szybko parują, po włączeniu klimatyzacji dosłownie po sekundzie wszystko jest ok. Szkoda, ze nie da się włączyć nawiewu na szybę bez włączania klimatyzacji.
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Dziła bez zastrzeżeń.Klimatyzacjaspisuje się dobrze,szczególnie w zimie dobrze odszrania szyby a w lato przyjemnie chłodzi.Ogólnie ten temat jest dobrze rozwiązany.
~Lajkonik
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wentylacja, ogrzewanie i klimatyzacja bez zastrzeżeń. Nie widzę potrzeby przepłacania za automatyczną klimatyzację.
~krzysiek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
szybko parują szyby w deszczową pogodę i trzeba jeżdzić na maksymalnym nadmuchu, co do ogrzewania to naprawdę robi się szybko ciepło
~leszek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
b.dobrze sprawdzil sie na mrozie, po 4 minutach splywal szron z przedniej szyby (tylko dmuchawa na szybe a nie na nogi :))
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wg mnie, bardzo szybko się nagrzewa - zimą przejadę kilka (3-4) km i już tłoczy ciepłe powietrze.
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bez klimy ale mimo to OK. Mały silniczek szybko nagrzewa się zimą a latem wentylacja jest dobra.
Chevrolet Aveo T250 Sedan