Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PanJan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Fajni się siedzi, bo dość wysoko. Mam 190 cm wzrostu i widoczność jest doskonała. Trochę kłopotów mogą mieć osoby niskie-nie będzie widać przodu. Dość szeroki są słupki przednie i dwa razy bym już wymusił, gdyby nie wrzaski pasażerów.
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
siedzi się raczej wysoko, niektorzy powiedza ze przekadzaja im słupki boczne są szerokie ale nie jest to czołg, jeździłem nissanem qq, skodą octavia, toyotą corolla i chevy wypada dobrze
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Siedzi się wysoko, szyby są bardzo duże, lusterka wręcz ogromne. W sedanie, jak to w sedanie trzeba wyczuć gdzie kończy się klapa, ale poza tym, nie ma do czego się przyczepić.
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Widocznośc dobra, chociaż mogłoby byc lepiej. Szczgólnie cofając jest ograniczone pole widzenia. Cofanie ułatwia czujnik cofania, ale czy można tak w 100% zaufac elektronice?
~krzysiek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Troszkę w widoczności mogą przeszkadzać boczne słupki szyby przedniej przy skręcie w prawo lub lewo ( nie widać od razu czy na pasy wchodzi pieszy )- są dość szerokie
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Do przodu idealna i na boki idealnie, do tyłu jak w każdym sedanie, przydały by się czujniki parkowania, choc rekompensują to troszkę ogromne lusterka wsteczne, wręcz rewelacyjne:)
~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wiadomo, że w każdym samochodzie są martwe punkty. Jednak troszkę przyczepiłabym się do przednich słupków, wydają mi się nieco za szerokie.
~Adalbert
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
nie pewnie czuję się gdy cofam, to jest sedan. Trzeba zaufać bocznym lusterkom bo wsteczne ma ograniczoną widoczność. Widocznośc na boki i przód jest o.k.
~mk
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Paskudny przedni słupek, idealnie zasłania pole widzenia, mało nie zaliczyłem jednej toyotki. Do tyłu prawie zupełnie nic nie widać bo zagłówki.
~tomas
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
przednie słupki za szerokie, parę razy było gorąco szczególnie jak się człowiek śpieszy :( ,do tyłu to kwestia wprawy
Chevrolet Aveo T250 Sedan