Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PatryqM393
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wiem, że za tą cene nie można kupić auta tej wielkości z takim wyposażeniowcze, ale to auto jest tak cholernie tandetne, że nie opłaca się go kupować. I co najgorsze... auto traci tak bardzo na wartości, że przy sprzedaży będziemy sobie pluć w brodę, że wgl przyszło nam do głowy powiedzieć, że to auto się opłaca.
~PanJan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Myślę, że warto je kupić. Nowe kosztuje niecałe 40000 zł. Jakość jest dość dobra. Wszystko w plastiku, ale całkiem przyjemnym i estetycznym. Blach jest troszeczkę za cienka, bo sprawia wrażenie papieru- i bardzo niskie oceny w testach zderzeniowych.
~Lajkonik
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
ABS, poduszka powietrzna kierowcy i pasażera ,elektrycznie sterowane szyby przednie, klimatyzacja, wspomaganie, regulacja wysokości kolumny kierownicy, radio CD MP3, centralny zamek,immobilizer, lakier metalik i inne za 36000 zł REWELACJA
~ZepZoSo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Powinien być jeszcze tańszy. Jednak inne marki nie mają lepszych, a cena znacznie wyższa. Przy okazji przestrzegam przed dealerem na Ostrobramskiej w Wwie, gdyż bardzo kłamią i ściemniają.
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ceny katalogowe są nieadekwatne do jakości - natomiast w rzeczywistości dealerzy sprzedają Aveo dużo taniej niz ceny w katalogu i to już wtedy jest atrakcyjna oferta.
~borubar
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jedna z tańszych propozycji. Jak z jakością mechanizmów to się okaże po czasie. We wnętrzu lepiej niż w konkurencyjnej Dacii i porównywalnie z Fiatem Punto.
~zawiedziony
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Podstawowa wersja powinna kosztować ok. 30 000 zł.tak jak w przypadku daci czy taty bo te samochody są z jednego worka.
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
wyjątkowo dobry... cena i powyższe komentarze chyba mówią same za siebie
~Jopek
ja kupilem za 32000 zl no to co wymagac nawet na pande bym nie nazbieral
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Dobre autko za niewielkie pieniądze.
Chevrolet Aveo T250 Sedan