Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 (12) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Oszczędności dają się we znaki, nie jest dobrze, nie jest źle. Przy prędkościach powyżej 120 km/h zaczyna być \" słychać prędkość\" Przyznam nie jechałam więcej niż kilkanaście minut powyżej tej prędkości wiec do końca nie wiem jak bardzo by zmęczyło np. na Niemieckich autostradach
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Co tu duzo pisać, nie jedno autko dwa razy droższe mu nie dorównuje, silnika praktycznie nie słychać, przy prędkościach 130-140km/h można spokojnie rozmawiać nie podnosząc głosu i słuchać rewelacyjnego radia które jest seryjnie montowane i gra po prostu nader dobrze:)
~PanJan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Tutaj dałem 3, ale mogło by być i 2. Często mam wrażenie że są pootwierane okna. Przy prędkości 110 km/h silnik słychać doskonale, a przyśpieszając jest wrażenie że wydmuchało uszczelki w drzwiach.
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Podczas jazdy zgodnej z przepisami nie ma problemów z nadmiernym hałasem. Generalnie zaczyna się robić głośno przy prędkości pow. 110, ale dużo zależy też od opon.
~PatryqM393
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Złe wyciszenie jak na auto tej klasy, a jechałem innymi. Powiem tak - wyciszenie takie samo jak w VW lupo czyli auta najmniejszego segmentu.
~jochan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy prędkości 130 km/h silnik zaczyna być głośny. Polecam dokupić wyciszenie na klapę silnika. Przy normalnej jeździe do 100 km/h w ogóle nie słychać.
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przeciętne wyciszenie. Słychać szczególnie koła. Ale jazda autostrada 130-140km/h nie powoduje jakiejś irytacji szczególnej.
~borubar
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jak na klasę samochodu bardzo dobrze, sam silnik bardzo cichy, najgłośniej słychać koła i to co spod nich uderza w nadkola
~Lajkonik
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo cichy w środku. Musze ściszać radio żeby słyszeć silnik, bo nie mam w zwyczaju patrzeć na obrotomierz.

Chevrolet Aveo T250 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Myślę, że źle nie jest. Jednak przy tej większej prędkości trochę daje się odczuć hałas silnika.
Chevrolet Aveo T250 Sedan