Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 (17) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Auto użytkuję prawie 8 lat. Przejechałem nim ponad 120 000 km, znam go na wylot. Ogólnie jest to auto bardzo ekonomiczne, mało awaryjne i tanie w naprawie. I na tym w zasadzie plusy się kończą. Silnik to porażka - brak mocy, brak przyspieszenia, brak czegokolwiek. Wygłuszenie nie istnieje, podczas szybszej jazdy w środku jest głośno jak w fabryce. Ocenę zawyża fakt, że rzeczywiście koszta użytkowania są śmiesznie niskie. Czy poleciłbym to...
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Ogólnie uważam, że to dobry samochód na miejskie i podmiejskie tereny. Jakość wnętrza jest zadowalająca, jak za tą cenę, spasowanie również, części eksploatacyjne są bardzo tanie i wbrew pozorom dostępne w wielu hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych, bo po prostu jest to połączenie matiza, lanosa i astry g. Jeżeli jest już jakiś problem z częściami, to bez problemu znajdzie się je za granicą, bo jest to samochód globalny, szczególnie...
~ixel
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Samochod bardzo wygodny, dobrze wyposazony -> wszystkomajacy (airbagi, ABS,klima,elektryka, wspomaganie, duzy plus za zintegrowane radio - o ile sie take wyposazenie kupi), wiele przemyslanych detali. Do tego troche nie pasuje silnik 1.2, ktory decyduje, ze auto mozna nazwac miejskim. Minus za nietypowe kola -15cali i niski profil. Co to daje? Drogie opony i obnizenie komfortu na dziurach. Duzy bagaznik.
~Mar78
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Samochód godny polecenia dla osób pragnących kupić niedrogi, rodzinny i w miarę nowy samochód. Za te pieniądze nie ma wg mnie alternatywy na rynku. Zaskakuje zwłaszcza pojemnością wnętrza (swobodnie mogą podróżować 4 osoby z bagażem)Wyposażony w dobrą instalację LPG gwarantuje niskie koszty eksploatacji.
~paw.markiewicz@wp.pl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
jezdzi mi się dobrze, troche dużo pali jak naten silnik ale na razie z instalacja gazową dobrze współpracuje. kupiłem go w czerwcu za 36000zł i za tą cenę nowego sedana to nie mogłem znależć. polecam.
~jacasyl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
kupiłem to auto praktyczni przez przypadek,ponieważ inni dilerzy grali w \"balona\" albo nie chcieli opuścić przysłowiowej złotówki(fiat),wydawałem ponad 40 tys.zł.
~Jakub
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Auto jako sedan wygrywa w kategorii jakość/cena. Jest duże, w większości ocen przeciętne ALE jest tańsze niż inne auta podobnej wielkości i ma niskie koszty serwisu..
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Całokształt wypada dobrze - auto kupione w celu dojazdow do pracy mialo byc ekonomiczne i niezawaodne - takie jest
~Piotr
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Jestem zadowolony z tego samochodu. Ładna sylwetka, wygodne wnętrze, duży bagażnik. Koszty utrzymania w normie.
~Kris79
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Samochód idealny dla młodej rodziny - przestronny i z instalacją LPG niewiarygodnie tani w eksploatacji.
Chevrolet Aveo T250 Sedan