Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Przeglądu jeczsze nie miałem, więc trudno stwierdzic ewentualne koszty przeglądów czy napraw. Chociaż przyznam że nie jestem zachęcony do wizyty w serwisie po ostatnim u nich sprawdzianie, myślę że dobijając komuś samochód przygotowywują sobie na przyszłośc front pracy. Zużycie paliwa nie pokrywa się z normą określoną przez producenta. Ostatnio zużycie było stosunkowo wysokie bo 8/100 przy jeździe mieszanej z przewagą trasa.
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Cena części jest śmiesznie tania. Za 4 amortyzatory KYBa, sprężyny, mocowania i odboje zapłaciłem niecałe 1000zł. Części zawieszenia to koszt dwulitrowej butelki coca-coli. Ogólnie z tym jest naprawdę dobrze, z dostępnością również. Musiałem głowić się tylko z półosią napędową, bo ASO chciało 1900zł, ale znalazł się zamiennik za 330zł.
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Spala trochę więcej niż podaje producent.ednak w zimie po mieśce nie przekroczył 8,5 litra to jest chyba dobry wynik.Na trasie okoł 6 litrów nigdy mniej.Przeglądy w stacjach GM nie należą do najtańszych.Myślę że naprawy też i po okresie gwarancji naprawy trzeba będzie zlecać tańszym i dobrym warsztatom a takich nie brakuje.
~Jaromir
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Jak na tą chwilę napraw żadnych... i nie zapowiadają się większe usterki. Spalanie jest dla mnie super. Wycieczka na Słowację z Mazowsza dynamiczną jazdą bez stania w korkach, a spalanie od 5,6 do 6l. Gorzej jest w mieście jak jadę do pracy bo tu już od 7 do 8.
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
8 litrów gazu przy "dynamicznej" (jak na 1,2 ) jeździe, większa część tras po obwodnicy (120 km/h) o to w tym chodziło aby było tanio w eksploatacji i naprawach (na szczęście poważnych tematów nie było)
~krzysiek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
W mieście spala 8-9 litrów . troszkę dużo jak na miejski samochodzik, w trasie przy 100-110 km mieści się w 6 literkach z klimatyzacją
~tygrysieucho
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
niestety stacje GM do najtańszych nie należą, trzeba często czekać na części zamienne- będzie pewnie lepiej jak będą go robić na Żeraniu
~Mar78
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Przy dynamicznej jeździe (częste hamowanie i przyspieszanie) spalanie dość gwałtownie rośnie... Na szczęście gaz to 1/2 ceny benzyny!
~paw.markiewicz@wp.pl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
gazu pali dużo jak na ten silnik ale liczyłem się z tym bo w danych techn. auta benzyny też dużo spala. w mieście ok.9,5l/trasa ok.7l
~Andrzej.
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
przegląd - od 400-500 zł gwarancyjny .Złużycie paliwa średnio-6.7; trasa-5.5-6; miasto-7.5-8
Chevrolet Aveo T250 Sedan