Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Na oryginalnych amortyzatora straszliwie bujało. Zamontowałem komplet 4 KYB'ów, sprężyny Killstein'a, i jest bardzo... w porządku. Jest to mimo wszystko samochód z dość wysoko położonym środkiem ciężkości, na małych kołach więc nie ma oczekiwać niewiadomo czego, ale nie jest najgorzej. Niestety części, pomimo, że tanie jak barszcz, są zrobione w dużej mierze z papieru. Łączniki stabilizatora można wymieniać z olejem, a i ostatnio okazało się,...
~ixel
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Dalem ocene 2 a nie jeden poniewarz sadze ze skrzynia moze jest dobra ale sterowanie nia - kiepskie. Pierwsze doswiadczenia negatywne, pozniej idzie sie przyzwyczaic ale to nie dziala tak jak powinno.
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Szału nie ma ale kupując auto z tego segmentu było to wiadome od początku wiec na nic więcej się nie nastawiałem - miał być tani w eksploatacji
~Mar78
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Układ jezdny jest dobrze dobrany. Samochód prowadzi się pewnie i nie traci się nad nim kontroli nawet w sytuacjach \"niestandardowych\"
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Przy szybszej jeździe na zakrętach odczucie jakby tyłem chciało zarzucic, trzeba zachowac czujnośc, gdy jeżdżąc poprzednim autem robic tego nie musiałem.
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Przy 15\" felgach był problem z zakupem opon zimowych.Hamulce działają dobrze.Już po 40 tys.do wymiany łożyska z przodu-trochę za szybko.Reszta OK.
~sybi
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Nie nadaje sie na polskie drogi, do 60000 km ok. Potem w większości modeli siadają i wybijają się tuleje gumowe w belce tylniej
~Piotr
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Na nierównościach słychać lekkie skrzypienie. Ogólnie nie jest źle.
~krzysiek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Końcówki drążków wytrzymują dość długo jazdę po naszych "wspaniałych" drogach
~Andrzej.
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
tłumi dobrze nierówności,prowadadzi się dobrze
Chevrolet Aveo T250 Sedan