Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Przez zakupem Aveo miałem sporo jazd próbnych. I Aveo praktycznie miał najprzestronniejsze wnętrze z testowanych aut (choćby w ostatnim czasie Clio III, Clio IV, Punto, była też Skoda Citigo - ale to inny segment i to ogólnie rzecz podsumowując jednak da się wyczuć we wnętrzu), a jeśli nie najprzestronniejsze, to dające takie wrażenie. Tu są dobrze wyważone proporcje, dużo przestrzeni nad głową. Jest dobrze.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Uważam, że przy tym rozmiarze konstruktorzy wycisnęli masę miejsca. mam 186 cm wzrostu, mogę usiąść wygodnie sam za sobą, za żona która ma 166 cm wzrostu mogę jechać z nogą założoną na nogę. Trochę mało miejsca dla pasażera z przody (szerokość kabiny). Bagażnik jest bardzo pojemny na tą wielkość.
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jak na klase auto jest naprawde swietnie. Z przodu bardzo przestronnie, z tylu rowniez wystarczajaco. Bagaznik wystarczy do zabrania rzeczy 3 osob. Z drugiej strony - jak pomysle, ze kiedys na wakacje nad morze jechalem Matizem z zona i dwojka dzieci, to teraz jest Ameryka :)
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
lubie siedziec szeroko ale na podlokietniku i calkiem spora osoba towarzyszaca obok znajdzie miejsce na spoczynek lokcia :) jak z tyłu ? przyzwoicie jak na małe auto choc kto ma zamiar marudzic ten po prostu ze mna nie jedzie :)
~ŁukaszK
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Z przodu ilość miejsca ogromna, niestety przy moim wzroście z tyłu jest dużo gorzej. Nie znam za to rywala z tej klasy, który miałby dużo więcej miejsca z tyłu, więc ocena mniejsza niż 5 byłaby dla Aveo krzywdząca.
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Jak na auto tej klasy- bardzo dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu, co prawda 5 dorosła osoba na dłuższych trasach może się lekko męczyć, ale 4 pojadą w dosyć komfortowych warunkach:)
~Justyna
Hatchback 5d 1.3D 75KM 55kW
Dla 4 pasażerów mega, nawet w długie trasy. Bagażnik 300l można powiększyć chowając półkę w kieszeń za tylnymi fotelemi. Do wykorzystania też przestrzeń na pełne koło zapasowe.
~kaczy7
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Przy tym silniku najbardziej komfortowo jeździ się max z 1 pasażerem ale jeśli chodzi o przestrzeń to 4 osoby będą miały wystarczająco dużo miejsca ale z 5 jest już ciasno.
~sebastian
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Dla 4 dorosłych osób jest bardzo wygodny, ale 5 tylko na krótkie trasy jak coś. Miejsca na nogi jest bardzo dużo jak na taką wielkość samochodu.
~morkaniv
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Na ten rozmiar auta przestrzeni jest zaskakująco dużo, nawet dla pasażerów tylnej kanapy (1,86m, mogę usiąść za sobą z zapasem).
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d