Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW od 2011 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Bardzo dobre auto do jazdy miejskiej wręcz idealne:)Sprawdzi się również podczas wyjazdów dla małej rodziny:) Pali dokładnie tyle ile powinien palić samochód z tym silnikiem, bardzo duży komfort jazdy nawet na naszych dziurawych drogach, bogate wyposażenie w wersji LT+ przy korzystnej cenie, dużo miejsca w środku, przyjemne prowadzenie, duży dwu poziomowy bagażnik. Polecam bardzo:)
~Michał
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Miałem do tej pory 2 samochody: służbowy Opel Astra K Diesel 110KM Hatchback oraz prywatnie Chevroleta Aveo. Aveo to bardzo wygodny, zgrabny samochód. Sądzę że w segmencie B ma świetny stosunek jakości do ceny. Najbardziej po rozstaniu z Oplem brakuje mi 6 biegu.
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Auto zakupiłem w salonie , wersja LT+ (cena 41000) to co posiada w wyposażeniu za tą cenę przewyższa standardy i ceny dzisiejszych propozycji dealerów . tak więc drodzy dealerzy brak szacunku do klienta oferując to co ja mam w wyposażeniu za 30 tys wiecej ...
~renjusm
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Bardzo fajne autko, pięknie się prezentuje, ma super sylwetkę. Wnętrze jest elegancko wykończone, czarne radio fajnie wygląda. Czarna deska rozdzielcza robi wrażenie. Zauroczyło mnie to autko
~mizi
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
auto bardzo fajne. wygląda inaczej ni wszystkie,dobrze się prowadzi i nie sprawia problemów.
~Zbigniew
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Doskonały silnik elastyczny i oszczędny
~Happytom
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Jestem MEGA pozytywnie zaskoczony.
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d