Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW od 2011 (8)

~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Naprawde, same pozytywy. Auto wyglada zadziornie, acz bardzo atrakcyjnie dla oka. Dzieci bardzo je lubia.
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Stosunek jakość / cena trudny do pobicia. Za wydane pieniądze otrzymuje się dobrze jeżdżące aut, które nie pochłania jakichś nieprzytomnych ilości paliwa. No i wygląd auta - doprawdy korzystna odmiana, auto zwraca uwagę i powoduje, że przechodnie potrafią się zapatrzeć :)
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jestem bardzo miło zaskoczony, autko warte ceny, płyta podłogowa jest współdzielona z Oplem Mokką i nowym Oplem Corsą który dopiero pojawi się na rynku. Chevrolet powinien zmienić nazwę, bo Aveo kojarzy się z autkiem produkowanym na Żeraniu (Daewoo Kolos), a nowe Aveo nie ma nic wspólnego ze swoim starszym bratem.
~GrubyMisiu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Generalnie bardzo fajne auto segmentu B. Rewelacyjny stosunek cena/"ilość auta".
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Moim zdaniem auto bardzo udane pod względem wyglądu z zewnątrz jak i wnętrza-bardzo nowoczesne. Silnik starej konstrukcji Opla, znany z Asrty, rozrząd na łańcuszku, więc raczej niezawodny. Przy dosyć intensywnym użytkowaniu (ok. 2700 km/miesiąc) nie mam żadnych negatywnych uwag do tego auta. POLECAM
~Tobol1990
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Silnik jest dobry, ale mógłby mieć trochę lepszy moment obrotowy przy niskich obrotach. (Silnik)
3,5
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Ogółem auto wygodne, tanie w serwisowaniu, natomiast spalanie jak na auto miejskie zdecydowanie za duże. W mieście spalanie rzadko spada poniżej 8l, zazwyczaj jest to 8.5 - 9.5l. Przy mega oszczędnej jeździe bez przyspieszeń 7.8l. Na trasie ok. 5.5 - 6.5l - przy 90 - 110km/h. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,2
~antonio
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
wymiana drązków układu kierowniczego w serwisie, zatarte (Układ jezdny)
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d