Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW od 2011 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Precyzyjna, krotkie drogi prowadzenia lewarka. Wsteczny lubi byc wrzucany gdy auto jest zatrzymane. W przeciwnym wypadku wchodzi z oporem... Szkoda, ze tylko 5 buegow, ale to raczej standard w tej klasie, jako ze auto jest pomyslane jako dojazdowe do pracy w miescie oraz do jazdy miejskiej (u mnie przynajmniej spelnia taka role).
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Bardzo dobrze. Biegi wchodzą bez problemu, brakuje co prawda uczucia \"wklikiwania\" biegów na miejsce (jak to ma miejsce w skrzyni w Octavii II lub Sceniku III), jednak do precyzji nie można mieć jakichś zastrzeżeń. Drogi lewarka przy zmianie biegów krótkie, nie ma konieczności sięgania do któregokolwiek biegu.
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jedynka wchodzi z delikatnym przycięciem, tak jakby coś przyhaczało przy wrzucaniu. Wydaje mi się, że im więcej km tym lepiej. Poza tym skrzynia precyzyjna...
~Tobol1990
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Skrzynia mogłaby być 6-cio biegowa ale jeśli chodzi o to jak pracuje to nie mam nic do zarzucenia.
~GrubyMisiu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Biegi wchodzą w fajny, twardy i jednocześnie pewny sposób. Skrzynia dobrze zestopniowana.
~Łukasz
Ma czasem problemy z wrzucaniem 1 i 5