Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW od 2011 (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Byłoby bardzo dobrze gdyby nie to, że nie ma możliwości nawet za dopłatą mieć automatycznej klimatyzacji. Nawet Spark ją ma. Nie rozumiem zupełnie takiej polityki wyposażeniowej. Sam w sobie system wentylacji jest wydajny, szyby nie parują nawet w bardzo deszczowe dni i to bez konieczności włączania klimatyzacji (jak pisałem, manualnej niestety)...
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Klimatyzacja jedyne manualna, szkoda, bo chetnie kupilbym z automatyczna. Na 2 biegu dmuchawy w deszczowe dni wolno odparowuja szyby, ale wlaczenie klimy dziala w takim wypadku piorunujaco. Dmuchawa niezbyt glosna, obsluga intuicyjna.
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Bardzo szybko zaczyna grzać, najszybciej z aut którymi do tej pory jechałem. (za wyjątkiem tych z Webasto - ale to porównanie byłoby nie fer)... Jak chłodzi to jeszcze nie wiem - zima jest :)
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
W zimie bardzo szybko nagrzewa się wnętrze, po przejechaniu ok. 2-3 kilometrów. Klimatyzacja również działa bardzo sprawnie (sprawdzona w upały wakacyjne).
~GrubyMisiu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
W miarę szybkie nagrzewanie się auta, także w zimie. Dmuchawa na 4 biegu robi solidny przeciąg, a hałas łba nie urywa.
~Tobol1990
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Zimą grzeje, latem chłodzi... Szkoda, że nie ma nawiewu dla pasażerów z tyłu.
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d