Lista ocen Chevrolet Aveo T300 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
W mojej poprzedniej starej Madzie 626 było nieco więcej miejsca ale to inny segment. Jak na tą klasę samochodu jest wystarczająco miejsca. Cztery dorosłe osoby powinny jechać swobodnie. Bagażnik duży (cztery opony 15\" upchałem do niego) ale irytują zawiasy od klapy wnikające do środka przestrzeni bagażowej. Dodatkowo na tych zawiasach poprowadzono jakieś przewody w peszlu, które mogą się zerwać w kontakcie z bagażem (nie wiedzieć czemu...
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Przez zakupem Aveo miałem sporo jazd próbnych. I Aveo praktycznie miał najprzestronniejsze wnętrze z testowanych aut (choćby w ostatnim czasie Clio III, Clio IV, Punto, była też Skoda Citigo - ale to inny segment i to ogólnie rzecz podsumowując jednak da się wyczuć we wnętrzu), a jeśli nie najprzestronniejsze, to dające takie wrażenie. Tu są dobrze wyważone proporcje, dużo przestrzeni nad głową. Jest dobrze.
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Z przodu przestrzenie jest w sam raz. Można poczuć się komfortowo. Jeśli z przodu zasiadają osoby do 180cm to i z tyłu będzie odpowiednio dużo miejsca na nogi. Przy wyższym kierowcy z tyłu miejsca na nogi robi się już mniej, ale nie jest tragicznie. No i jeszcze jedno. 3 dorosłe osoby z tyłu będą jechały w ścisku...
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Uważam, że przy tym rozmiarze konstruktorzy wycisnęli masę miejsca. mam 186 cm wzrostu, mogę usiąść wygodnie sam za sobą, za żona która ma 166 cm wzrostu mogę jechać z nogą założoną na nogę. Trochę mało miejsca dla pasażera z przody (szerokość kabiny). Bagażnik jest bardzo pojemny na tą wielkość.
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jak na klase auto jest naprawde swietnie. Z przodu bardzo przestronnie, z tylu rowniez wystarczajaco. Bagaznik wystarczy do zabrania rzeczy 3 osob. Z drugiej strony - jak pomysle, ze kiedys na wakacje nad morze jechalem Matizem z zona i dwojka dzieci, to teraz jest Ameryka :)
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu masa wolnego miejsca i schowków. Z tyłu dużo miejsca jak na segment B, ale z tyłu większe osoby mają normalne warunki. Bagażnik 500 litrów wynagradza to wszystko podczas podróży po Europie.
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
lubie siedziec szeroko ale na podlokietniku i calkiem spora osoba towarzyszaca obok znajdzie miejsce na spoczynek lokcia :) jak z tyłu ? przyzwoicie jak na małe auto choc kto ma zamiar marudzic ten po prostu ze mna nie jedzie :)
~Barca Fan
Sedan 1.2 70KM 51kW
Przód znakomity, a z tyłu 3 osoby znośnie a przy 2 fotelikach 3 osoba ma trochę ciasno, ale w którym aucie przy 2 fotelikach można wygodnie jechać ? Bagażnik bardzo duży, jedynie zawiasy mogli inaczej rozwiązać w sedanie.
~ŁukaszK
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Z przodu ilość miejsca ogromna, niestety przy moim wzroście z tyłu jest dużo gorzej. Nie znam za to rywala z tej klasy, który miałby dużo więcej miejsca z tyłu, więc ocena mniejsza niż 5 byłaby dla Aveo krzywdząca.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T300
8,2
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Jak na auto tej klasy- bardzo dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu, co prawda 5 dorosła osoba na dłuższych trasach może się lekko męczyć, ale 4 pojadą w dosyć komfortowych warunkach:)