Lista ocen Chevrolet Aveo T300 (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Najlepsze auto na rynku - oczywiście wybitnie subiektywna opinia - wersja LT+ 1.4 za 42000 auto które wygląda na zewnątrz i do tego też wygląda w środku, jeżdżę motocyklem więc może dlatego taki licznik mi się podoba. W tej cenie zostaje Dacia ale tam środek jest smutny, i kompletnie bez pomysłu, na zewnątrz też nikt nie wysilił się n ekstrawagancję, konkurent Skoda bryłę nadwozia ma strasznie nudną - środek też słabiutko. Jeszcze KIA - tam...
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Szukałem dłuższy czas auta i ta pozycja w tej cenie na rynku była najlepsza. Za 44 tyś. PLN kupiłem auto z: w miarę dynamicznym silnikiem oraz z wyposażeniem, którego próżno szukać u konkurencji-moja wersja to LT+/:alufelgi, radio z Bluetooth (świetna sprawa, gdy grożą punkty za rozmowę podczas jazdy trzymając telefon w ręku), wszystkie szyby elektryczne, elektryczne i podgrzewane lusterka, lakier metalizowany.
~sebastian
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Mój egzemplarz jest w najbogatszej wersji LTZ. Całość wyniosła mnie 50tys zł. Za auto z podobnym wyposażeniem i silnikiem u innego producenta musiał bym zapłacić 10 tys więcej, ale nie wyglądało by już tak atrakcyjne jak aveo. Przód w tym aucie jest naprawdę powalający.
~kaczy7
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Za 39tys naprawdę mogło by być lepiej w całym samochodzie nie ma kawałka miękkiego plastiku wszędzie tylko nieprzyjemnie twarde plastiki które łatwo się rysują i brudzą, sytuacje ratuje kilka drobiazgów jak 2 schowki czy ładne podświetlenie.
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Na przykład Clio III z podobnym wyposażeniem kosztuje niemal 5.000PLN więcej, Clio IV (wiem, że nowość, ale jednak) kosztuje prawie 8kPLN więcej... Punto można mieć w podobnej cenie, ale Punto jest już dość długo na rynku i się zwyczajnie opatrzyło.
~Happytom
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Tu nie mogło być inaczej. Za tę cenę wyposażenie jest naprawdę solidne. Właściwości jezdne bez zarzutu, silniczek pracuje cichutko. Kierowca komfortowo podróżuje. Jak dla mnie najładniejsze auto w swojej klasie w tej chwili, godne polecenia.
~mizi
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
cena adekwatna do wyposażenia i jakość. zanim go kupiłem to porównywałem z corsą, swiftem, fabią i fiestą. Ten ma najlepsze wyposażenie za podobne pieniądze a nawet niższe niż konkurencja. A silnik sprawdzony podobno od Corsy.
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Stodunek cena/jakosc trudny do pobicia. Jesli ktos nie ma uprzedzen do aut koreanskich i nie wierzy slepo w dominacje jakosiowa i niezawodnosciowa producentow za zachodnia i poludniowa granica, to szczerze polecam.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Kupiliśmy auto bardzo tanio w styczniu 2013. Duży rabat. Konkurencja wtedy była podobnej jakości, oferowała tylko silniki benzynowe oraz była droższa i ubogo wyposażona. To był na prawdę dobry zakup.
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Auto z salonu 2012-2017 prawie 5 lat jezdzenia, wyposazenie baaardzo bogate (porownywalne do dzisiejszych gdzie trzeba sporo doplacac) za 41000 zl ... REWELACJA ! :)