Lista ocen Chevrolet Aveo T300 (40) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Klimatyzacja daje radę, podobnie jak osuszanie przednich szyb - wystarczy załączyć i po kilku sekundach zaparowanie znika. Nie wiem skąd komentarze, że bardzo się paruje - może należy zajrzeć do instrukcji obsługi pojazdu i dowiedzieć się w jaki sposób korzystać z jego funkcji? Podgrzewanie lusterek też bez zastrzeżeń - nie trzeba niczego drapać, wystarczy załączyć i po ok. 2 minutach zalodzenie spływa...
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Byłoby bardzo dobrze gdyby nie to, że nie ma możliwości nawet za dopłatą mieć automatycznej klimatyzacji. Nawet Spark ją ma. Nie rozumiem zupełnie takiej polityki wyposażeniowej. Sam w sobie system wentylacji jest wydajny, szyby nie parują nawet w bardzo deszczowe dni i to bez konieczności włączania klimatyzacji (jak pisałem, manualnej niestety)...
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
wentylacja (tu odparowywanie) czasem bywa uciążliwe choć nie zawsze, szybko sie nagrzewa. klimatyzacja daje rade . nalezy dodać , że moja wesja ma podgrzewane lusterka boczne wiec dodatkowe udogodnienie w zimie.
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Klimatyzacja daję radę:) W kabinie bardzo szybko robi się ciepło lub zimno w zależności co wybierzemy:) Zaparowania przedniej i bocznych szyb nie występują, a jeżeli się zdarzą to klima upora się z nimi w tempie ekspresowym:)
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Klimatyzacja jedyne manualna, szkoda, bo chetnie kupilbym z automatyczna. Na 2 biegu dmuchawy w deszczowe dni wolno odparowuja szyby, ale wlaczenie klimy dziala w takim wypadku piorunujaco. Dmuchawa niezbyt glosna, obsluga intuicyjna.
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Bardzo szybko zaczyna grzać, najszybciej z aut którymi do tej pory jechałem. (za wyjątkiem tych z Webasto - ale to porównanie byłoby nie fer)... Jak chłodzi to jeszcze nie wiem - zima jest :)
~Justyna
Hatchback 5d 1.3D 75KM 55kW
Tylko przeciętnie bo wersja bez klimy. Najważniejsze jednak, że szyby nie parują w czasie deszczu, a a dzięki małym szybom wnętrze nie nagrzewa się za bardzo. Dmuchawa cicha i wydajna.
~kaczy7
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Idealne dużo bardziej wolę manualną klimatyzację w aveo niż automatyczną w innych autach. Chcesz nagrzać chwila moment i już chcesz schłodzić to samo.
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Gdy trzeba chłodzi, gdy trzeba wieje, a jak podkręcisz to mocno powieje... Czyli żadnych problemów w tej sprawie, żadnych nieprzyjemnych zapachów z nawiewu.
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
W zimie bardzo szybko nagrzewa się wnętrze, po przejechaniu ok. 2-3 kilometrów. Klimatyzacja również działa bardzo sprawnie (sprawdzona w upały wakacyjne).