Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Pokrętła od nawiewów są \"schowane\" za wajchą zmiany biegów ale można się przyzwyczaić. Schowki pionowe umieszczone symetrycznie po obu stronach radia są absurdalne...bo właściwie co tam można włożyć? Na portfel za płytkie (nie mam wypchanego) a na telefon za duże. Ogromny kluczyk od samochodu wystający pod ostrym kątem ze stacyjki w bok może się początkowo mylić z dźwignią od wycieraczek.
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Pomimo, że kokpit wygląda trochę kosmicznie jest ergonomiczny. Obsługa świateł, wycieraczek, nawiewu czy radia nie sprawia problemu. Niektórzy mogą obawiać się nietypowego prędkościomierza. Niepotrzebnie. Prezentowane na wyświetlaczu dane są bardzo czytelne i przekazują to co dla kierowcy najważniejsze. Nie wiem czy wrócę jeszcze do samochodu ze \"zwykłymi zegarami\".
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Obrotomierz i wyświetlacz czytelny, deska rozdzielcza czytelna. Szkoda, że nie ma płynnej regulacji podświetlenia wskaźników. Mało wygodne korzystanie z książki telefonicznej podczas jazdy - łatwiej i bezpieczniej wybrać kontakt na ekranie telefonu :) U mnie jakoś nadal żadne plastiki nie trzeszczą!
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Wszystko w zasięgu ręki, bez zbędnych przycisków. Układ przycisków na kierownicy wygodny, łatwo operować komputerem pokładowym. Mały minusik to brak oświetlenia przy przyciskach szyb
~Mazur
Sedan 1.2 70KM 51kW
O super, wszystko pod ręką. Fajne trzymacze na napoje, schowki.Na prawdę przemyślane. Jedna wada to wąska kabina, całe auto jest wąskie.
~mariusz_and
Sedan 1.2 86KM 63kW
Zegary przejrzyste i czytelne, o układ pokręteł i wszelkich kontrolerów złego słowa nie można powiedzieć, wszystko tak jak powinno być.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Sam nie mogłem uwierzyć, jak okazało się, że jedną ręką mogę jechać przez 200 km autostrady. Wszystko dostępne i na wyciągnięcie ręki.
~Barca Fan
Sedan 1.2 70KM 51kW
Jak dla mnie za bardzo plastikowy kokpit, ale za te pieniądze cóż chcieć więcej.
~bzyko
Sedan 1.6 115KM 85kW
Wszystko intuicyjne i na swoim miejscu.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T300 Sedan
6,2
~petr
Sedan 1.2 70KM 51kW
wszystko w dobrym zasięgu reki,
Chevrolet Aveo T300 Sedan