Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Przy spokojnej jeździe poza miastem nieobciążonym samochodem i bez klimy udało mi się osiągnąć wynik poniżej 5l PB95 na 100km. Z pasażerami, bagażami i klima jest to około 5,5-6l na 100km. W mieście nigdy nie przekroczyłem 8l, a zazwyczaj spalam około 7,5l. Nie ma więc może rewelacji jak na taki silnik, ale jest nieźle. Cena pierwszego przeglądy z wymianą oleju, filtra oleju i filtra kabiny to około 700zł. Jak dla mnie trochę drogo. Napraw na...
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Średnie spalanie z 23000 km wynosi 4,8, co uważam za wynik bardzo zadowalający. Ceny przeglądów w normie (ale kultura obsługi klienta w ASO pozostawia wiele do życzenia), ceny części i płynów eksploatacyjnych w większości przystępne.
~asinus
Sedan 1.4 100KM 74kW
Jeżdżę dopiero od kilku dni, przejechałem ok 800 km i jestem lekko skonfundowany ile ten motorek może zeżreć. Jeździłem dotychczas fiatem grande punto i muszę przyznać, że był może mniej wygodny ale potrzebował mniej benzyny.
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Samochód jest jeszcze na \"dotarciu\" więc ma prawo trochę więcej palić. Jak na razie średnie spalanie wykazywane przez komputer poza miastem między 7,5 a 8,0. W miescie około 10l. To dużo, nie ukrywajmy...
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Obawiam się troszeczkę tego. Standardowo wskazuje się na niskie zużycie. Ciekawe co będzie przy trochę bardziej dynamicznej jeździe. Czekam na dotarcie układów.
~OPEC
Sedan 1.4 100KM 74kW
silniki 1,4 GM a więc spalanie jest na poziomie ASTRY IV do zaakceptowania. Mam silnik na dotarciu przebieg 900 km jeżdżę od miesiąca ( cykl miejski ok 8 l, trasa ok 6 l. )
~Mazur
Sedan 1.2 70KM 51kW
Silnik ekonomiczny do pewnej prędkości ok 95 km. i to stałej na drodze. W mieście aby sprawnie sie poruszać trzeba kręcić a to powoduje znaczny wzrost spalnia.
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Koszty utrzymania 4/5, ponieważ serwisowanie w ASO zawsze jest droższe - na szczęście raz w roku.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Na razie jest super. Spalanie co raz niższe. Brak innych wydatków.
~Maro - po roku
Sedan 1.2 86KM 63kW
Mogłobybyć troszkę mniej na mieście, na trasie 4,9-6,5 litra.
Chevrolet Aveo T300 Sedan