Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
W mojej poprzedniej starej Madzie 626 było nieco więcej miejsca ale to inny segment. Jak na tą klasę samochodu jest wystarczająco miejsca. Cztery dorosłe osoby powinny jechać swobodnie. Bagażnik duży (cztery opony 15\" upchałem do niego) ale irytują zawiasy od klapy wnikające do środka przestrzeni bagażowej. Dodatkowo na tych zawiasach poprowadzono jakieś przewody w peszlu, które mogą się zerwać w kontakcie z bagażem (nie wiedzieć czemu...
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Z przodu przestrzenie jest w sam raz. Można poczuć się komfortowo. Jeśli z przodu zasiadają osoby do 180cm to i z tyłu będzie odpowiednio dużo miejsca na nogi. Przy wyższym kierowcy z tyłu miejsca na nogi robi się już mniej, ale nie jest tragicznie. No i jeszcze jedno. 3 dorosłe osoby z tyłu będą jechały w ścisku...
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu masa wolnego miejsca i schowków. Z tyłu dużo miejsca jak na segment B, ale z tyłu większe osoby mają normalne warunki. Bagażnik 500 litrów wynagradza to wszystko podczas podróży po Europie.
~Barca Fan
Sedan 1.2 70KM 51kW
Przód znakomity, a z tyłu 3 osoby znośnie a przy 2 fotelikach 3 osoba ma trochę ciasno, ale w którym aucie przy 2 fotelikach można wygodnie jechać ? Bagażnik bardzo duży, jedynie zawiasy mogli inaczej rozwiązać w sedanie.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Nie wiem czego w tej klasie można by jeszcze chcieć więcej. Jest naprawdę dużo miejsca z przodu. Wydaje się, że to nie jest samochód dla 5 osób, ale który dziś jest...
~OPEC
Sedan 1.4 100KM 74kW
z przodu kierowca i pasażer siedzą po królewsku - z tyłu wystarczająca ilośc miejsca, wielki bagażnik 502 l - można dorosłego człowieka przewieśc w bagażniku
~mariusz_and
Sedan 1.2 86KM 63kW
Dla kierowcy dużo miejsca gorzej z tylnim rzędem siedzeń trochę ciasnawo, ale to jednak segment B więc i tak jest super.
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Jestem raczej niskiego wzrostu (167 cm) i nie mam do tej kwestii żadnych zastrzeżeń. Rzecz jasna to jest odczucie bardzo subiektywne.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Jest naprawdę dużo miejsca, nawet dla 5 osób, choć muszą być one co najwyżej średnich rozmiarów.
~petr
Sedan 1.2 70KM 51kW
bardzo dobra przestrzeń dużo miejsca z przodu a i z tyłu pasażerowie nie będą mieć powodów do narzekania
Chevrolet Aveo T300 Sedan