Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Tutaj mogłoby być lepiej. Ogólnie zawieszenie pracuje całkiem dobrze, jednakże trzeba uważać na śliskiej nawierzchni - występuje duża nadsterowność i nawet przy małych prędkościach można zrobić sobie kuku. Niestety nasze polskie drogi nie są przyjazne dla zawieszenia. Wg mnie konieczność wymiany elementów zawieszenia nie wynika z jego konstrukcji, a właśnie z dziurawych dróg. Całe szczęście do tej pory (a przebyty dystans mam już spory) nie...
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Układ jezdny pozytywnie mnie zaskoczył, szczególnie zawieszenie. Pracuje cicho, a jednocześnie zapewnia wysoki komfort jazdy. Auto pewnie trzyma się drogi. Po przesiadce ze starego samochodu brakowało mi wyczucia w kierownicy kontaktu kół przednich z nawierzchnią. \"Problem ten\" po kilku tygodniach jazdy samochodem całkowicie mija.
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Nadwozie jest dość wysokie i lekko się przechyla na zakrętach ale twarde zawieszenie ratuje sytuację. Bez wątpienia ESP przyda się w tym aucie nie jeden raz bo tył potrafi dziwnie zawinąć w końcówce zakrętu.
~mariusz_and
Sedan 1.2 86KM 63kW
Układ jezdny bardzo dobry, zwłaszcza że odbyłem jazdę próbną dacią logan/sandero, która po prostu poległa. Bez porównania z Chevroletem.
~Mazur
Sedan 1.2 70KM 51kW
Dobre trzymanie, taki kompromis między komfortem a prowadzeniem.Nie lubi poptzecznych nierówności.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Twardo, przy samej ziemi. Czuć, że koła jadą. Przyczepność na wysokim poziomie. Hamowanie natychmiastowe!
~asinus
Sedan 1.4 100KM 74kW
Dobrze trzyma się drogi i dobrze nim się manewruje ale zbyt mała elastyczność w wspomaganiu kierownicy.
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Układ jazdy świetnie sprawdza się w górach lub na ostrych zakrętach.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Żadnych problemów. Skręca, na dziurach trochę trzęsie, ale jest to auto tego typu.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T300 Sedan
6,2
~petr
Sedan 1.2 70KM 51kW
samochód prowadzi się bardzo dobrze, dobrze pokonuje nierówności i zakręty
Chevrolet Aveo T300 Sedan