Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Klimatyzacja daje radę, podobnie jak osuszanie przednich szyb - wystarczy załączyć i po kilku sekundach zaparowanie znika. Nie wiem skąd komentarze, że bardzo się paruje - może należy zajrzeć do instrukcji obsługi pojazdu i dowiedzieć się w jaki sposób korzystać z jego funkcji? Podgrzewanie lusterek też bez zastrzeżeń - nie trzeba niczego drapać, wystarczy załączyć i po ok. 2 minutach zalodzenie spływa...
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Gdy trzeba chłodzi, gdy trzeba wieje, a jak podkręcisz to mocno powieje... Czyli żadnych problemów w tej sprawie, żadnych nieprzyjemnych zapachów z nawiewu.
~asinus
Sedan 1.4 100KM 74kW
Nie zauważyłem większej różnicy pomiędzy modelami, które eksploatowałem dotychczas a aveo. Ani model ten nie odstaje ani nie powala swoim wyposażeniem.
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Tylna szyba(paski) i przednia szybko sie nagrzewają. Pod siedzeniami z tyłu również wydobywa się klimatyzacja dla pasażerów z tyłu.
~Barca Fan
Sedan 1.2 70KM 51kW
Zimą mógłby szybciej się nagrzewać, a szczególnie przednia szyba szybciej odtajać, ale cóż wszystkiego mieć nie można.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Szybko się zagrzewa, ważne jest to zwłaszcza teraz, w okresie zimowym. Klimatyzacji jeszcze nie zdążyłem sprawdzić.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Na razie jest super. Szyby odparowują w sekundę. Klimatyzacja chłodzi super (choć nie jest autyomatcyzna). Niczego nie brakuje.
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Kupiony w zimę (jeśli to zimą można nazwać...) więc klimatyzacja tylko do osuszania szyb używana była a z tym radzi sobie świetnie!
~Mazur
Sedan 1.2 70KM 51kW
Daje doskonale, bo klima i nawiewy spełniają swoją rolę ponad miarę.
~mariusz_and
Sedan 1.2 86KM 63kW
Wkurzające parowanie szyb, zwłaszcza rano gdy jest zimno, a tak super.
Chevrolet Aveo T300 Sedan