Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Sedan 1.3D 95KM 70kW
Przód, prawo, lewo - w porządku. Lusterka - w porządku. Jednakże w sedanie w ogóle nie widać kufra (w żadnym lusterku ani odwracając się do tyłu podczas cofania). W związku z tym manewrowanie jest utrudnione, bo jazda do tyłu odbywa się wyłącznie na wyczucie.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Byłem zaskoczony negatywnymi opiniami na temat szerokiej belki. Nic takiego nie ma miejsca. Pomagają duże lusterka i gigantyczna tylna szyba. Tradycyjnie nie widzieć końca maski, ale nie rodzi to większych problemów w trakcie parkowania.
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Mam 188cm wzrostu więc fotel jest dość mocno odsunięty. Z kolei fotel pasażera jest dosunięty do przodu aby dziecko z tyłu w foteliku miało miejsce na nogi. Efekt- żona skutecznie zasłania widok z prawej więc trzeba się zdrowo wychylać żeby wszystko dostrzec.
~mariusz_and
Sedan 1.2 86KM 63kW
Co do widoczności to szerokie słupki i krótkie przednie drzwi przeszkadzają, ale wcześniej miałem Yaris 3d więc możliwe że dlatego mi wadziły. W każdym razie kwestia obycia.
~petr
Sedan 1.2 70KM 51kW
jest dobra, choć przy skręcie w lewo, gdy siedzi pasażer z przodu widoczność ogranicza słupek, bardzo dobre lusterka boczne ułatwiające jazdę do tyłu i parkowanie
~PK
Sedan 1.2 86KM 63kW
Nie mam problemu z widocznością w żadnym kierunku. No może patrząc do tyłu nie widać kufra, ale tu z pomocą przychodzi czujnik parkowania.
~Mazur
Sedan 1.2 70KM 51kW
Słupki przednie, ale to każde auto ma z tym problem.Do tyłu też dobrze, choc trzeba uważać na bagażnik przy cofaniu.
~tomow
Sedan 1.2 86KM 63kW
Obawiałem się tego, bo wszyscy pisali o dużej belce. Nic z tego. Widzi się wszystko i dobrze. Pomagają duże lusterka.
~OPEC
Sedan 1.4 100KM 74kW
widocznośc do przodu bez zastrzeżeń, widocznośc do tyłu ograniczają szerokie słupki ( jak to w nowych modelach aut )
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T300 Sedan
6,2
~Barca Fan
Sedan 1.2 70KM 51kW
Troszkę przeszkadzają przednie słupki, ale można się przyzwyczaić.
Chevrolet Aveo T300 Sedan