Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan 1.2 70KM 51kW od 2011 (4) - Całokształt

~Barca Fan
Sedan 1.2 70KM 51kW
Rewelacyjny wygląd, szczególnie przód, duży bagażnik, przy 4 osobowej rodzinie całkowicie wystarcza. Mam najsłabszy silnik, ale jak ktoś chce szaleć to niech kupi sobie audi albo bmw. Wyposażenie za tą cenę rewelka, żadne inne autko za tą cenę takiego nie daje. Szkoda że już go nie kupicie jako nowego. Zastanawiam się tylko czy nie włożyć do niego gazu, chociaż za dużo nie jeżdżę.Wcześniej jeździłem toyotą corollą przez 5 lat ale nie nową.
~Darek
Sedan 1.2 70KM 51kW
samochód nowoczesny w swojej klasie. Silnik na początku słabiutki ale wraz ze wzrostem przebiegu zaczyna być coraz lepiej. po prostu musi się dotrzeć. Celowo wybrałem wersje 70 KM. Wersja z mocniejszym 86 konnym silnikiem jest wyraźnie droższa a parametry prawie identyczne. Oby dwa silniki sa identyczne tylko programowo stłumione ( tylko po co)Momentobrotowy identyczny 115 Nm więc po co przepłacać.
~petr
Sedan 1.2 70KM 51kW
samochód w swej klasie jest bardzo dobry i nie przekonują mnie opinie fachowców o skodzie FABII, miałem YARISA poprzednio i w porównaniu z CHEWY to CHEWY jest GÓRĄ Bije fabię i Yarisa pod każym względem (zawieszenie, bezpieczeństwo, wyposażenie, stylistyka, cena)
~Mazur
Sedan 1.2 70KM 51kW
Auto pojemne i ładne, bdb wyposażone.Czarne.Troche plastikowe, ale to auto budżetowe.Spasowania ok.Silnik prosty ale za słaby.To jedyna wada, ale to zony wybór. Zawiasy wchodza do bagażnika-lipa
Chevrolet Aveo T300 Sedan