Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Sedan 1.4 100KM 74kW od 2011 (10)

3,5
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Mam mieszane uczucia bo auto piękne i jeździ dosyć dobrze ale rozkraczyła mi się skrzynia biegów trzeciego dnia użytkowania! Co prawda serwis naprawił to w jeden dzień i twierdzili, że nic nie wymieniali tylko wyregulowali ale kosztowało mnie to sporo nerwów (telefon po lawetę, auto zastępcze z polisy oraz wycieczka do serwisu do sąsiedniego miasta po odbiór ponowny auta...)
3,2
~asinus
Sedan 1.4 100KM 74kW
Auto zgrabne, wygodne i dobrze się prezentujące, ale dopiero po kupnie można zauważyć, że jest paliwożerne i do oszczędnych nie należy. Jeśli dołożymy do tego cenę paliwa to lepiej przesiąść się na nieco droższą markę ale za to mniej spalającą.
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Auto 5/5 - szukam teraz drugiego takiego dla małżonki.
~OPEC
Sedan 1.4 100KM 74kW
Zdecydowanie polecam Nowego Chevroleta Aveo - auto jest niezwykle stylowe , piesi zwracają na nowego CHEVI uwagę. Dobre wyposażenie ,sportowa sylwetka auta, unikatowy kokpit w środku, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjna cena.
~Ostap Ortwin
Sedan 1.4 100KM 74kW
Dla mnie ten samochód to pomyłka. Po niecałym miesiącu użytkowania zaczęły się problemy ze skrzynią biegów. Skończyło się tym, że nie wskakiwał tylny bieg i samochód pojechał na lawecie do naprawy. Teraz po pół roku użytkowania podwozie trzeszczy i skrzypi przy każdym zakręcie, jakby się jechało starym traktorem a nie nowym samochodem. Teraz jeszcze przyszła informacja z serwisu, że producent wykrył, że światła nie działają poprawnie. To... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Władek
~ChevyDriver