Lista ocen Chevrolet Blazer II (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike.308
Terenowy 4.3 i V6 4 WD 193KM 142kW
Części są bardzo tanie i przeważnie dostępne u nas w kraju. Na ebay można zakupić to, czego u nas nie ma. W zasadzie, jeśli przesiadasz się z małej osobówki to szokiem dla Ciebie może być spalanie. U mnie, w cyklu mieszanym (65% miasto 35% poza) wychodzi 19 litrów Pb95. Ale cudów nie ma i fizyki się nie oszuka. Bestia waży prawie dwie tony i jest jak czołg. Jeśli chce się ciągnąć dużą masę, to potrzeba na to zużyć dużo energii, stąd takie...
~piotr.freda@wp.pl
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Czeći zaskakująco tanie,coraz wiecej warsztatów specjalizujących sie w autach amerykańskich.Paliwo ...no cóż na trasie ok 12-13 litrów benzyny.Miasto to już inna historia pali nawet 20 l.Gaz tylko sekwencyjny!!!!!! w innym przypadku auto pracuje nierówno i zle pali.
~jajacek
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
to amerykanin. przecietnie 10,5l/100 trasa i do 16l/100 miasto co dla silnika 4,3 l benzyna i wadze 2t to dobry wynik oczywiście silnik VORTEC przeglady we własnym zakresie, nie mama zaufania do warsztatów. częsci jesli jest dojście do stanów to są za grosze.
~khamoro@att.net
Terenowy 4.3 155KM 114kW
Tu w Stanach ten problem spada na piata pulke Ruch miejski 13-16 ltr/100km,trasa 10 litrow , ceny napraw jak zwykle w Stanach drogie , ale nawet serwisowanie "skorupy" Dodga Neona to niezly wydatek.Dzisiaj rano strzelila mi pompa paliwowa - koszt naprawy to 546 $
~podróżnik
Terenowy 4.3 i V6 4 WD 193KM 142kW
Spalanie przyzwoite jak na SUVA z beznynowym silnikiem 4300 na ramie. Części tanie, ale zakres czynności serwisowych znacznie większy niż w wozie osobowym ( tylny most, olej w skrzyni aut, smarowanie podwozia, wymiana oleju co 10-12 tys.).
~lplaus0426@rogers.com
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
miasto 17l/100km. trasa 15l/100km.przegladu jeszcze nie robilem ,ale z doswiadczenie moge powiedziec ,ze nie bedzie duzej roznicy pomiedzy innymi modelami chavroleta
~mis@puchatek.com
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
I tu przydalby sie tata szejk z wlasna rafineria!!! Ale czego mozna wymagac po ciezkim amerykanskim aucie z automatem i prawie 5-cio litrowym benzynowym silnikiem?!
~Dariusz Rogulski
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Martwiłem się ze mój pali duzo, ale widzę ze całkiem normalnie. Jestem bardzo zadowolony z autka łatwość naprawy komfort i dostępność części.
~paulo-chevy.
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
W mieście 12 litrów to dobry wynik. Trasa z przyczepą na tempomacie 9 litrów. Dobrze że się nie psuje bo serwisu w polsce brak najbliżej i najtaniej to Berlin.
~Greg (dekiel2@poczta.onet.pl)
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
tragicznie:)) benzyna - trasa na overdrivie 15, miasto 18, teren (4x4) 20: gaz - trasa na O.. 16/17, miasto 25-28, teren (4x4) 22, no ale coś za coś.....