Lista ocen Chevrolet Blazer II 4.3 i V6 193KM 142kW 1995-2005 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg (dekiel2@poczta.onet.pl)
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Mój samochód to dokładnie GMC Jimmy, ale to to samo co Chevy Blazer, dodatkowo mój to wersja kanadyjska - wszystko w skali metrycznej. Niestety samochód który nabyłem był strasznie zaniedbany (servis u kowala;)), na dodatek przy kupnie jak go sprawdzałem w servisie w Nadarzynie pod Wawą wycenili mi części z robocizną na 5tyś..., potem pojechałem go robić gdzie indziej i suma sie podwoiła;)) Tak więc Nadarzyn omijajcie z daleka. Auto mimo...
~mis@puchatek.com
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Jest to drugi najlepiej wyposazony model z tej serii : pelna elektryka-lusterka(podgrzewane i sterowane), fotel kierowcy, okna, centr. zamek, autom. otwierana i podgrzewana tylna szyba), skora, Alufelgi, przyciemnione szyby, automatycznie przyciemniane tylne lusterko, full klima, dzielone-skladane tylne siedzenia, ABS, 4x4, CD + magnetofon, wbudowane autom. otwieranie drzwi garaz., Alarm, dwie poduszki powietrzne, relingi, automat. swiatla...
~lplaus0426@rogers.com
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Jak do tej pory wyglada na bardzo praktyczny SUV,model nie jest ten najlepszy bo to LS,to jednak wspaniale spisuje sie na drodze,sprawdzilem to juz osobiscie podczas ostatniej zawieruchy snieznej .a zaraz potem gololedzi.No coz trudno jest ocenic go wyzej ,gdyz pare lat wstecz dosiadalem GMC 6.5 l,turbo disel Suburban,lecz to juz o glowe wyzsza klasa.
~ryniob@o2.pl
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
mam zadbany egzemplarz i na prawde robi wrazenie wiek wprawdzie robi swoje, ale wiedzialem na co sie decyduje wiec jest OK
~Marek
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
To auto mozna naprawde polubic, daje komfort i bezpieczenstwo. Frajda jest mozliwosc jazdy w kazdych warunkach.
~Dariusz Rogulski
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Ogolnie wygodne i dobre auto do wypadow na ryby lub w teren. Idealnie nadaje sie do pracy w terenie.
~irek
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
to prawdziwy samochód do wszystkiego do kościoła i na ryby(można zabrać przyczepę ze słoniem)
~pori1410@wp.pl
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
to moj pierwszy amerykanin, pierwszy automat itd. chwila na przyzwyczajenie i nie chce innego
~paulo-chevy.
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Nie wiem jak wyższe modele ale ten jest super.
~jajacek
mocny, niezniszczalny