Lista ocen Chevrolet Camaro V Coupe (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Coupe 6.2L V8 432KM 318kW
To motoryzacyjna fascynacja od pierwszego wejrzenia, a prawdziwa miłość od drugiego (czyli opanowania delikatnej różnicy między napędem na przód i na tył). Dla mnie Camaro ucieleśnia najwyższy stopień ewolucji samochodu z silnikiem benzynowym - nie dziwię się, że teraz po drogach zaczynają poruszać się dziwactwa na elektrony albo wodór - nigdy w historii wszechświata nie zostanie wyprodukowane nic wspanialszego i napędzanego przy pomocy...
~Gryps
Coupe 6.0 400KM 294kW
Swietny samochod na weekendowe wypady po dobrych drogach przy dobrej pogodzie wiec bedzie rzadko spotykane w Polsce. Zastanawialem sie nad sprowadzeniem do Polski ale to by bylo lekkie szalenstwo:) Wyglad przebija wszystkie dotychczasowe osiagniecia design\'erskie jakie mialem okazje podziwiac. Ciezej sie oddycha na jego widok i dlugo jeszcze tak bedzie. Polecam szalonym, odradzam racjonalnym.
Coupe 3.6 304KM 224kW
Szukałem samochodu na weekendy i przejażdżki - w tej roli sprawdza się perfekcyjnie. Przyciąga wzrok, jest łatwy w prowadzeniu i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Części łatwo dostępne, wszelkie naprawy proste do ogarnięcia - chociaż od zakupu jeszcze nie wymieniłem nic poza olejem i filtrami :) Lać paliwo, wsiadać w wóz i cieszyć się z każdego kilometra.
~Slawek
Coupe 6.0 400KM 294kW
chyba go nigdy nie sprzedam ,to najdoskonalszy samochód jaki mam drugi potęzny SUV ,ale odkąd tego mam tamten stoi w garażu,auto tylko dla facetów, kobieta po prostu w nim nie pasuje ,Porsche ,czy BMW,czy Mustang ,po prostu się umywa!
~Michał GG
Coupe 6.0 400KM 294kW
Samochód został kupiony z myślą \"przynoszenia frajdy z jazdy\" i ... wzbudzenia zazdrości u sąsiada, który jeździ BMW 640.
Chevrolet Camaro V Coupe