Lista ocen Chevrolet Camaro V Coupe (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 3.6 304KM 224kW
Piękna linia nadwozia w szerokiej gamie kolorystycznej przyciąga uwagę. Trwałość elementów jest bardzo dobra, należy jednak uważać na np. ranty drzwi. Niestety co do rdzy ciężko coś zauważyć ponieważ w zimę samochód jest garażowany i nie ma styczności z wodą i solą które mogłyby co nieco nadgryźć - mój egzemplarz po niecałych 150K wygląda jakby wyjechał z fabryki bez elementów skorodowanych lub uszkodzonych.
Chevrolet Camaro V Coupe