Lista ocen Chevrolet Camaro V Coupe (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slawek
Coupe 6.0 400KM 294kW
po prostu niesamowite auto ,jesli bym dostal lamborgini,Lotus czy Bugatti ,sprzedał bym i jeszcze raz kupił sobie Camaro ,a różnicę zostawił w kieszeni! Jedynie co to może bym się skusił na Mercedesa SLS Mcklarena lub SLR Gullwig nie wiem.
Coupe 3.6 304KM 224kW
Szukałem samochodu do 50K i w tym przedziale cenowym coś o większej mocy i frajdzie z jazdy ciężko znaleźć - dodatkowo wykończenie, różne opcje i sam wygląd samochodu to w moim guście TOP1.
~Przemek
Coupe 6.2L V8 432KM 318kW
Odkąd wynaleziono koło nie powstało nic o lepszym stosunku ceny do jakości. No, może poza T-34, z tym że tam wyraźnie kosztem dumpingowej ceny rynkowej.
~Gryps
Coupe 6.0 400KM 294kW
Cena od 22 tys dolarow za silnik 3.6 oraz do 38 tys za najbogatsza wersje z silnikiem z Transformersow:) Czy to duzo ocencie sami.
~Michał GG
Coupe 6.0 400KM 294kW
Cena w europie tego samochodu jest bardzo wysoka w porównaniu z ceną w US, jednak jest to poziom akceptowalny w kategorii jakość/cena.
Chevrolet Camaro V Coupe