Lista ocen Chevrolet Captiva I (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
To naprawde duzy samochod(Wysokosc 1,80) i nie dziwota ze duzo jest miejsca nad glowa no i dla rodzinki (u nas 2+2). Nie ma tunelu na narty jesli to dla kogos wazne ale my wozimy w boxie. Tapicerka skurzana jasna wyglada duzo lepiej niz czarna. Latwo sie czysci. 3 gniazda zapalniczki (jedno w bagazniku). Wygodny podłokietnik z przodu (z tylu nie wiem :))wazne bo przy automacie i tempomacie nie ma za wiele do roboty.
~tcpoland@poczta.wp.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
To właśnie zdecydowało, że po przejechaniu się Fordem Kugą i Tojota Rawą zdecydowałem się na Captivę. Kiedy przymierzałem się do SUVa nr.1 była Kuga. Dostałem to auto na próbna jazdę i przy okazji zabrałem mojego dzieciaka ze studiów. Chłopak wyrósł 190 i mówi mi tata, jak się nie przesuniesz do przodu to za twoim siedzeniem się nie zmieszczę. W Captivie ma jeszcze miejsce na plecak. No i 7 miejsc
~conti3@gazeta.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Świetnie, wygodnie, choć fotele nie trzymają dobrze bocznie. Natomiast żona narzeka że czuje się jak w wozie drabiniastym. Trzeci rząd foteli czasem użyteczny. Bagażnik taki sobie ale i tak większy niż u konkurencji - nie patrzcie na dane katalogowe konkurencji bo nie jest prawdą, że RAV4 ma większy bagażnik.
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
Mam 180 cm 90 parę kilo i jestem bardzo zadowolony gdyż mam dużo miejsca za fajerą . Fotele skórzane gorące w lato i zimne w zimie na szczęście podgrzewane regulowane elektrycznie więc łatwo dostosować . Z tyłu pasażerowie latają na zakrętach od prawa do lewa bo ślisko ale ogólnie nikt nie narzeka .
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
3 rząd siedzeń to kompletna pomyłka w przypadku trasy dalszej niż 20 km a jeżeli chodzi o 2 podstawowe to cóż - gabaryty samochodu pozwoliły konstruktorom poszaleć i miejsca jest całkiem sporo - pamiętakąc że jest to SUV mówimy, że i wsiada się do niego baardzo wygodnie - a wysiadać się nie chce
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Full miejsca dla każdego, mam wersje 7 osobową i nawet w trzecim rzedzie osoba dorosła nie ma poczucia zapuszkowania, najlepsze są miny innych kierowców, gdy 7 dorosłych osób wychodzi z takiego auta.
~Przemek
SUV 2.0D 150KM 110kW
Nikt nigdy nie narzekał :). Przestrzeń dla kierowcy bardzo dobrze zabudowana - mnie to bardzo odpowiada w przeciwieństwie do paru innych SUVów, którymi się poruszałem.
~Jaro
SUV 2.0D 150KM 110kW
nie ma problemu z miejscem jest bardzo dużo jedynie przy 7 fotelach mało miejsca na bagaż pasażerowie ostatniego rzędy do 165 cm mają wydodnie
~lasso
SUV 2.0D 150KM 110kW
dużo miejsca, trzeci rząd w suv-ie - to nigdy nie będzie przestrzeń vana, wiele wyjazdów z rodziną na urlopy i nigdy bagażnik dachowy nie był potrzebny

Chevrolet Captiva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Moustache
SUV 2.0D 150KM 110kW
Duża przestrzeń dla pasażerów, nawet w trzecim rzędzie jest znośnie w porównaniu do innych 7 osobowych suv'ów,