Lista ocen Chevrolet Captiva I (53) - Silnik

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Mam Captive od wakacji, ale jeździmy (\"w rodzinie\") dwa lata bliźniaczą Antarą (też 2.0D i automat), więc zakup wydaje się przemyślany. Zastanawiamy się nad kolejnym SUV-wem do firmy i niewykluczone, że będzie to kolejna Captiva, jednak bierzemy pod uwagę tylko model 3.2 V6 ( w 2.0D rozczarowuje nas spalenie i filtr cząstek stałych podczas miejskiego użytkowania), gdzie w mojej ocenie automat znacznie płynniej współpracuje z silnikiem V6....
~nri@wp.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Silnik pracuje bardzo cicho i kultura jak najbardziej ok. Najlepiej ciągnie miedzy dwa a trz tysiące. Wyniki spalanie oczywiscie daleko od życzeń producenta. Przy normalnej jeżdzie na trasie pali 10 litrów a powinien około 6 litrów. W mieście pali 12 litrów a nie jak podaje chevrolet niecałe 9 litrów.Oczywiście spoglądając na komputer pokładowy i jeżdżąc jak "emeryt" bardzo ale to bardzo delikatnie można zbliżyć się do spalania podawanego...
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
Autko wzięte z firmy Leasingowe więc na szczęście gwarancja była - a wspominam o niej ponieważ przy 40000 km silnik musiał zostać wymieniony na nowy... Chciałem zaznaczyć, że serwisy wszelkie naprawy i wymiany oczywiście w ASO Chewroleta zgodnie z instrukcją Zimny strasznie \"klekocze\" ale to domena Diesla - po trasie strzelanie tłumika - twierdzili że to skutek złej jakości ropy - zawsze tą droższą lałem i problem zostawał...
~conti3@gazeta.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Silnik nie jest zły. Ani za słaby ani za mocny, tylko charakterystyka kiepska. Problemem jest oprogramowanie i nie pomaga wiele zwykły chip, trzeba by zmienić cały program za około 1800zł. Generalnie spora turbodziura, ale potem miłe wciśnięcie w fotel. Przy takiej masie auta silnik dobrze sobie radzi przy wyprzedzaniu.
~lasso
SUV 2.0D 150KM 110kW
temperamentu mu nie brakuje, prędkość przelotowa 180km/h na autostradach w Niemczech to nie problem, przy ruszaniu ze świateł całkiem żwawy,a jeśli chodzi o hałas niestety tego silnika nie sposób pomylić z benzyniakiem
~Przemek
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jeżeli nie jesteś rajdowcem na drogach publicznych to ten silnik spełnia wszelkie wymagania dotyczące normalnego poruszania się. Włącznie z tym, że można bez problemu jeździć z kompletem 6 lub 7 osób.
~timb
SUV 3.2L 230KM 169kW
silnik ok ale po 40tys miałem wymiane łańcucha rozrządu!!!!bo sie rozciągnął!!!oraz na deser przepływomierz powietrza ostatnio.czujnik sondy lambda padł na poczatku.
~wlasciciel captivy
SUV 2.0D 150KM 110kW
ponizej 2000 obrotow samochod stoi w miejscu.................kilka razy zgasl mi przy ruszaniu,bo nie wskoczyl na odpowiednie obroty w zakresie 2000 do 3000 niezle przyspieszenie
~kkk
SUV 2.0D 150KM 110kW
Silnik bezproblemowy wszystko super brak problemów z DPF i EGR to dobry Włoski silnik tylko trzeba dbac filtry i olej co 15 tys a nie co 30
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Nie mam wielkich wymagań jeśli chodzi o przyspieszenie, jeżdze spokojnie i te 150 km mi wystarcza, ale w teren chyba bym sie nie wypuścił, nawet mając 4X4