Lista ocen Chevrolet Captiva I (38) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
150 i nie pogłaśniasz radia. dobre opony jeszcze bardziej wyciszą wnętrze. Fani spokojnego podróżowania nie będą narzekać na niepokojące dźwięki. z 3 rzędu siedzeń słabo słychać prośby pasażerów ;-)
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
Zaskakująco dobrze wyciszona kabina w której nie trzeba się przekrzykiwać chyba że radyjko z super nagłośnieniem za głośno hula ale cicho też można bo wszystko słychać
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
nie narzekam, mój silnik diesla mi nie przeszkadza, nie ma gwizdów z drzwi czy otwieranego dachu, odłgosy z zewnątrz też nie stanowią problemu dla komfortu jazdy.
~Mazi
SUV 2.0D 150KM 110kW
Bardzo miło mruczy diesel, z zewnątrz dochodzą odgłosy ale nie stanowią problemu. Przez duże opony 235/55 R18 i duże lusterka występują standardowe doznania słuchowe.
~P.
SUV 3.2L 230KM 169kW
W kabinie cichutko! Na trasie można się spodziewać szumu wiatru bo w końcu to nie aerodynamiczne auto wyścigowe a duży czołg do komfortowej jazdy.
~dominik.gd@interia.eu
SUV 2.0D 150KM 110kW
Wyciszenie niezłe.Nie slychac żadnych trzasków plastiku ani innych temu podobnych denerwujących dzwieków.Silnik mógłby być tylko cichszy.
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Nie wiem jak dizel ale benzyna ciuchutka miedzy innymi dzieki zapasowi mocy. O zawieszenie dba serwis wiec nic nie wali itp.
~KKKK
SUV 2.0D 150KM 110kW
W samochodzie jest bardzo cicho. testowałem przed zakupem inne samochody tego segmentu. W Captivie jest najciszej.
~mariusz81
SUV 3.2L 230KM 169kW
silnik na niskich obrotach niemal nie slyszalny, natomiast na wysokich obrotach 230 kucykow daje znac do gotowosci :)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva I
11,8
~biuro@tonbit.com.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Bardzo dobre wyciszenie, słychać tylko pomruk silnika. Czasami tylko przeszkadza wentylacja na wysokich obrotach, ale cóż, coś za coś.