Lista ocen Chevrolet Captiva II (8)

~ahd
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Świadomy wybór. Miałem do wyboru Outlander\'a, IX35, Kia Sportage. Outlander rewelacyjny z zewnątrz, porządnie wykonany ale jeżdżąc nim czułem się jak na traktorze. IX35 to zabawka przy Chevym. Do Kia\'i po prostu nie jestem przekonany i niczym mnie nie zachwyciła.
~Max
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Samochód bezawaryjny, wygodny, dobrze trzymający się drogi - napęd 4x4. Bardzo pakowny - ogromna przestrzeń bagażowa, która po złożeniu siedzeń pozwala na przewożenie bardzo dużych paczek. Jeżeli byłyby dalej sprzedawane na pewno kupiłbym kolejnego Chevego.
4,1
~Darek
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Samochód znakomicie radzi sobie w terenie i na śniegu. Odbyłem kilka jazd próbnych różnymi, znacznie droższymi SUV-ami ale żaden z nich nie dorównywał Captivi możliwościami terenowymi, jezdnymi i wyciszeniem, a o komforcie jazdy nie wspomnę. Autko posiada niestety parę wad. Po pierwsze ekonomiczność a właściwie paliwożerność 12l/100 to niezły wynik przy normalnej jeździe. Po drugie zwrotność - duży promień skrętu przeszkadza w manewrach.... (Silnik)
~luke
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Trochę rozczarowuje... Cichy, ale bez redukcji wyprzedzanie jest mocno ryzykowne. Lubi wysokie obroty- typowy azjata...Moja ocena może być zaburzona turbo benzyną 210KM którą też jeżdżę oraz 1.9 TDI 143 KM którym wcześniej jeździłem. (Silnik)
~GR8
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Niesamowicie elastyczna jednostka przy tym bardzo dynamiczna. (Silnik)
~fb.corp
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Cichy ,elastyczny i w ogóle wygląda tak niepozornie :) (Silnik)
~OjciecDyrektor
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Przestronne, wygodne, mocne i relatywnie oszczędne auto
~Kacper
mały minus - brak stałego 4x4 po wcześniejszej jeżdzie subaru brakuje