Lista ocen Chevrolet Captiva II SUV (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 2.2D 184KM 135kW
Przebieg 26850, awaria jednego z wtrysków - bardzo dziwne, lane jest dobre paliwo w sprawdzonej sieci stacji. Oczywiście początek roku, magazyny puste, samochód będzie stal w serwisie 6 dni zanim sprowadza części z zagranicy. Poprawka samochód stał 2 tygodnie w serwisie z powodu braku części w głównym magazynie, po zrobieniu afery, części znalazły się w Polsce u innego dealera i samochód został naprawiony w 1 dzień - nie można tak od razu?...
~Marcin
SUV 2.2D 184KM 135kW
Jak pisałem wczesniej wtrysk przy 26000km Dodatkowo laweta przy ok 56000km padł rozrusznik i wiązka elektryczna rozrusznika - odpowiedź serwisu: zdarza się w tych modelach. Przy okazji dowiedziałem się że nie kiedy skrzynie atom. tez padają (akurat stała taka Capi z tym problemem)
~Krzysztof Michalski
SUV 2.2D 184KM 135kW
Jak dotąd 170tys km nic nie wiem o awarii. Największe problemy mam z ogumieniem, druga pozycja kosztów po paliwie..
~Krzysztof Michalski
~yanekoktagon
SUV 2.2D 184KM 135kW
nie stwierdzono :) rónież zaprzyjaznione ASO uspokaja że z autami po liftingu nie dzieją się żadne przykre niespodzianki.
~FILIPB@FILMA.COM.PL
SUV 2.2D 184KM 135kW
NARAZIE ZA MALY DYSTANS ALE BEZ NIEPODZIANEK A I KOSZT PRZEGLADU NIEZADUZY OK 900ZL JAK SIE PYTALEM W SERWISIE.
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
krótki dystans nie pozwala wiele stwierdzić, mam nadzieje, że dalej będzie bez usterek.
~Dawid
SUV 2.2D 184KM 135kW
Zero problemow, wiem ze zawsze odpali i wszedzie mnie zawiezie
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
Nie było i mam nadzieje, że nie będzie.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva II SUV
12,4