Lista ocen Chevrolet Captiva II SUV 2.2D 184KM 135kW 2011-2012 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FILIPB@FILMA.COM.PL
SUV 2.2D 184KM 135kW
BARDZO WYGODNE 5 MIEJSC I SPORY BAGAZNIK ALBO MALUTKI BAGAZ I 7 MIEJSC ALE POWIEDZIALBYM PRAKTYCZNIE PELNOWYMIAROWYCH. W 3 RZEDZIE W ZASADZIE TYLKO WYZSZE OSOBY TROSZKE MOGA NAZEKAC I NIE ZE CIASNO TYLKO Z RACJI ZE TO W BAGAZNIKU TROCHE WYZEJ BEDA KOLANA MIELI BO PODLOGA JEST WYZEJ. NIZSZE OSOBY NAWET POTERZNE I GRUBE BARDZO WYGODNIE A I WSIADANIE LATWIEJSZE NIZ W NIEJEDNYM 3 DZWIOWYM AUCIE.
~Darek narciarz
SUV 2.2D 184KM 135kW
Rewelacja-najwięcej miejsca z testowanych,porównywalnie wg.kolejności 4007,CRV,XC-60,CX-5,KIA,TIGUAN-albo jest bagażnik albo miejsce dla pasażerów,RAV-4.Nawet na 6i7 miejscu jest miejsce na nogi,ale nie dla wysokich.
~Darek narciarz
SUV 2.2D 184KM 135kW
Przydały się dwa dodatkowe miejsca na nartach.Na stoki jeżdziliśmy w 6 osób,bo passat i scenic miały problemy z podjazdami.Kobiety 170cm wzrostu bez problemu na 6i7 miejscu.Trochę gorzej wsiadanie.
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
Przestrzenie wiele dla wszystkich pasażerów, 3rząd siedzeń też jest wygodny, sam na nim jechałem i nie czułem, ze jadę na awaryjnych miejscach. W Mitsubishi na kanapie jest o wiele mniej wygodnie.
~Dawid
SUV 2.2D 184KM 135kW
Rewelacja, z tylu wiecej miejsca na nogi jak w kultowym passacie w tdi. Bagaznik spory, 6 i 7 miejsce tez wygodne i przestronne i nie siedzi sie w pozycji embrionalnej
~yanekoktagon
SUV 2.2D 184KM 135kW
bardzo dużo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, do tego trzeci rząd siedzeń ktory jest w zupełności wystarczający nie tylko dla karłów i dzieci, bardzo duże auto w środku.
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
Wszędzie sporo miejsca, nawet na trzecim rzędzie siedzeń, myślałem, ze będzie gorzej. Jedyny problem to wsiadanie na trzeci rząd siedzeń, ale można to opanować.
~mario
SUV 2.2D 184KM 135kW
bardzo duzo miejsca z tylu oraz w przypadku posiadania 3 rzedu siedzen dla osob do wzrostu ok 180 jest miejsca w sam raz(ale nie na bardzo dlugie odcinki)
~Marcin
SUV 2.2D 184KM 135kW
Wszędzie ok. mając 1,95 wzrostu swobodnie moge usiąść za kierowcą o takim samym wzroście. Nie wiem jak w 3 rzędzie bo go jeszcze nie używałem
~Krzysztof Michalski
SUV 2.2D 184KM 135kW
Mam dużo miejsca, a nowy pasażer mówi; o ile tu miejsca! Z zewnątrz tego nie widać..
Chevrolet Captiva II SUV