Lista ocen Chevrolet Captiva II SUV 2.2D 184KM 135kW 2011-2012 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dentysta
SUV 2.2D 184KM 135kW
No cóż wybrałem skrzynię ręczną z dwóch powodów mniejsze spalanie w mieście o około 1,5-2 litry i lepsze osiągi auta. Testowałem również Automat i jeżeli komuś nie przeszkadza spalanie o 2 litry większe oraz nieco gorsze osiągi to szczerze polecam automat, uważam że jest super jest 6 biegowy plynnie zmienia biegi. Odnośnie skrzyni ręcznej - jak każda wymaga przyzwyczajenia i wyczucia. Biegi wchodzą tyle mogę powiedzieć.
~FILIPB@FILMA.COM.PL
SUV 2.2D 184KM 135kW
TROCHE ZA KROTKA JEDYNKA ALE JAK ROZMAWIAM ZE ZNAJOMYM CO MA ALFE I 6 BIEGOW TAM TAK SAMO WIDAC 6 BIEGOWE TAK MAJA. TRZEBA SIE DO JEDYNKI TROSZKE PRZYZWYCZAIC ALE WYZSZE BIEGI SUPER NORMALNIE NA TRASIE NAWET Z MALA PREDKOSCIA CZESTO JEZDZE NA 6 ZASLUGA BARDZO ELASTYCZNEGO SILNIKA. JADAC SPOKOJNIE 90-110KM/H NA 6 BIEGU MAMY OBROTY ZEDU 1500-1900 WIEC SUPER. NO I NA 6 BIEGU JUZ OD 85 JEDZIE IDEALNIE I DYNAMICZNIE.
~Darek narciarz
SUV 2.2D 184KM 135kW
Automat bardzo aksamitnie zmienia biegi,na początku myślałem,że to 2-sprzęgłówka.Z testowanych tylko Tiguan z DSG był porównywalny.Zawiódł mnie automat CRV 5-biegów duży hałas,reszta porównywalna,a CX-5 benzyna przereklamowana dość szybka ale brak mocy powoduje duży hałas.Tryb eco w Captiwie \"mulasty\" oszczędność na tym trybie ok.1l na 100km.
~yanekoktagon
SUV 2.2D 184KM 135kW
skrzynia biegów pracuje bez zarzutu , auto to nie zachęca do sportowej jazdy ze wzgledu na swoje gabaryty a przy spokojniej jezdzie skrzynia działa niezauważalnie.do tego świadomość że jest to prosta przekładnia z którą nie zdarzają się problemy działa relaksująco.
~Marcin
SUV 2.2D 184KM 135kW
Skrzynia automat należy się do niej przyzwyczaić. W mieście świetnie, w trasie troszkę gorzej ale kwestia przyzwyczajenia i wyczucia w wyprzedzaniu samochodów. W trasie bardziej preferuje sekwencje, większa pewność wyprzedzenia na naszych drogach.
~komar501
SUV 2.2D 184KM 135kW
Automat 6 biegów, jedynka wchodzi nieraz z lekkim opóźnieniem, ale potem jest ok, redukcja podczas wyprzedzania bez zastrzeżeń. Nie wyobrażam sobie manuala w tym aucie, automat pasuje idealnie.
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
Tak jak już pisałem, jedyna krótka, ale już się przyzwyczaiłem, dwójka ciężko wchodziła, ale też już opanowałem sprawę, z 6stym biegiem jednak nie ma problemu jak pisałem wczesniej
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
dwójka trochę ciężko wchodzi, ale to normalne w większości SUV-ów. 6sta też różnie wchodzi, ale można się przyzwyczaić. Jedynka krótka, ale to SUV, wiec chodzi o przekazanie mocy.
~Marcin
SUV 2.2D 184KM 135kW
Nadal za miastem przy wyprzedzaniu na jednopasmówkach używam sekwencji , skrzynia sprawuje sie dobrze i w miarę jest żwawa, choć miała już wymieniany olej.
~Filipooo
SUV 2.2D 184KM 135kW
DOBRZE BO BIEG 6 MOGLBY BYC DALEJ ZEBY NA TRASIE PRZY 120 BYLY NIZSZE OBROTY I NIESTETY 2-GI TRZEBA UMIEC WLACZYC ZEBY NIE BYLO SZARPNIECIA ALE OGULNIE DOBRZE
Chevrolet Captiva II SUV