Lista ocen Chevrolet Captiva II SUV 2.2D 184KM 135kW 2011-2012 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek narciarz
SUV 2.2D 184KM 135kW
Auto jak na gabaryty(prawie 2T) prowadzi się pewnie i stabilnie.Mamy koła 19 (LTZ)wersja,a z testowanych Captiva jest najbardziej komfortowa i ma najcichsze zawieszenie,porównywalna CRV i 4007,XC-60,ale bardziej się kładą w łukach.Mazda-bardzo sztywno na 18 w koleinach nosi, KIA głośno,TIGUAN-sprężyście,twardawo,ale cicho.Mamy wersję z zawieszeniem samopoziomującym.Trochę mały promień skrętu chyba ze względu na największe w teście koła.Byłem...
~yanekoktagon
SUV 2.2D 184KM 135kW
auto na felgach 19 cali a mimo to jest komfortowo, można spokojnie "snuć " sie 60 km/h a także ostrzej wchodzic w zakręty przy większych prędkościach a mimo to wciąż jest komfortowo, zawieszenie jest dość ciche i nie wpada w drżenie, układ kierowniczy nieco "gumowy" i nie do końca precyzyjny, minusem jest także cienka i dość duża kierownica ale po kilkuset kilometrach można się przyzwyczaić i nie przeszkadza to.
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
Jeździłem samochodem w śniegu na jeździe próbnej, zachowuje się wzorowo, napęd 4x4 reaguje szybko, choć jest starszą generacją, ale bez szarpnięć. Na śliskiej nawierzchni też radzi sobie idealnie. W zakrętach trzyma się drogi, sztywne zawieszenie, ale potrafi tłumić nierówności.
~mani
SUV 2.2D 184KM 135kW
Niestety obecnie sprawdzam samochód głównie na asfalcie, na mokrym jak i na suchym sprawuje się świetnie, szczególnie w zakrętach, słabe trzymanie boczne, ale samochód na drodze trzyma się pierwszorzędnie.Obecnie czekam na zimę i wyjazd na narty.
~dentysta
SUV 2.2D 184KM 135kW
Wersja LTZ 19calowe koła + napęd na 4x4 zapewnia świętną trakcję i prowadzenie choć trzeba pamiętać że jest to SUV gdzie środek ciężkości jest wyżej i praw fizyki się nie oszuka. Nic nie stuka i nie puka nie ma żadnego dobijania.
~Dawid
SUV 2.2D 184KM 135kW
Auto bardzo pewnie sie prowdzi przy kazdych predkosciach. Jadac 180po autostradzie czuje sie bardzo dobrze. Po miecie ladnie wybiera nierownosci. Najlepiej prowadzkace sie auto jakie do tej pory mialem
~FILIPB@FILMA.COM.PL
SUV 2.2D 184KM 135kW
IDEALNE PROWADZENIE NIE ZA MIEKI NIE ZA TWARDY TLUMIENIE NIEROWNOSCI IDEALNE ZADNYCH STUKOW ITP W POROWNANIU Z POPRZEDNIM MODELEM KTORYM JEZDZILEM NA TESTACH TEZ INZYNIEROWIE ZROBILI DUZY KROK NAPRZOD.
~Darek narciarz
SUV 2.2D 184KM 135kW
Nadal bardzo dobrze.Zero problemu na dziurach i śniegu.Zobaczymy co będzie dalej bo nasz leasing daje nam 3-letnią gwarancję na wszystko i nie oszczędzam zawieszenia.
~komar501
SUV 2.2D 184KM 135kW
Samochód trzyma się drogi bardzo dobrze jak na SUVa, do środka jest przenoszonych mało drgań, zawieszenie jest raczej komfortowe, ale w zakrętach dosyć bezpieczne.
~Krzysiek
SUV 2.2D 184KM 135kW
Jeżdżę dość szybko po wybojach od 1,5 roku i jeszcze nic nie robiłem w zawieszeniu, nic nie stuka puka, bardzo dobrze wytłumia wysepki spowalniające.
Chevrolet Captiva II SUV