Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirosław
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Wymiana na gwarancji wsporników lusterek przednich, na których odbarwiała się powłoka lakiernicza. Wymiana zbiornika płynu chłodzącego w ramach akcji serwisowej, również na gwarancji. Ciężko pracujący lewarek zmiany biegów wymagał uzupełnienia smaru teflonowego na przegubie pod skórzanym mieszkiem.
~Jpad
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Od odbioru salonu borykałem się z problemem wadliwych amortyzatorów przednich - prawidłowo wybierały nierówności, ale hałasowały jak zużyte. Musiałem jeździć do dwóch różnych ASO, żeby mi je wymieniono. Awaria podgrzewania siedzeń, uszkodzenie sondy lambda czego efektem była regeneracja DPF co ok 150 km.
~Sbartu
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
co jakiś czas z uwagi na użycie przez silnik LPG zapala się kontrolka ktora inf o potrzebie serwisowania + spada wskazówka stanu paliwa do poziomu minus zero, trwa to do nastepnego uruchomienia silnika, druga rzecz to na razie 2x wyskoczyła mi kontrolka wyłączenie kontroli trakcji
~Jarek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jak na razie żadnych awarii. Spalił się jedynie bezpiecznik od gniazda zapalniczki po tym jak próbowałem do niego włożyć ładowarkę do komórki. Później doczytałem w instrukcji obsługi, że do takich rzeczy jest drugie gniazdo, w konsoli środkowej, a to od zapalniczki jest tylko do zapalniczki.
~pawelwaw84
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Z drobnych usterek, w/w w dziale silnik, przecieki, ale ocena wysoka, bo gdyby nie te drobne wpadki, to auto naprawdę pozbawione uporczywych drobnych awarii. Koszt uszczelki wariatora to jakieś 70zł, a czujnik temperatury z uszczelką to 50zł.
~Rednay
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Coś pukało w przednim zawieszeniu przy 30.000km zapłaciłem 360zł i już przejechałem 23.000km i jest nadal OK. A i przy 40.000km pękła tylna prawa sprężyna w zawieszeniu. Koszt części z wymianą 300zł. Więc auto w naprawach raczej tanie.
~jewo87
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Schowek - ok (a w nim możliwość podłączenia USB/AUX) Poniżej regulowana przegroda, z możliwością wsadzenia kubka, kilka mniejszych schowków na pierdołki, na desce rozdzielczej wygodny schowek, radio i menu opcji rozbudowane
~Rob
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Po 2 latach silnik zaczął się pocić. Przejeździłem tak 2 lata i nie było ubytku oleju takiego aby go uzupełniać. Ale w końcu zrobiłem to-dla mnie jest to drobna usterka.
~Rob
~LubieSzpinak
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Przez 100 000 km zdarzyła się usterka podgrzewania fotela oraz klasyczne przytkanie DPFa który został wypalony w serwisie. Prócz tego auto jest bezproblemowe.
Chevrolet Cruze Hatchback 5d