Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek L.
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Ergonomia jest jak najbardziej europejska. Obsługa wszystkich przyrządów nie sprawia żadnych problemów. Wnętrze prezentuje się bardzo okazale. Szczególnie ciekawie wygląda środkowa konsola z panelami audio i klimatyzacji. Na jej szczycie jest wyświetlacz funkcji audio i komputera pokładowego. Co ważne, komunikaty wyświetlane są po polsku. Kokpit wykonano z plastiku, którego jakość jest dobra. Ciekawy efekt daje część deski rozdzielczej...
~Mirosław
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
To silna strona tego auta. Świetne leżąca w dłoniach, wielofunkcyjna kierownica z tempomatem i sterowaniem audio, pokryta dobrej jakości skórą podobnie jak lewarek zmiany biegów z krótką dźwignią i dużą gałką. Bardzo wygodne, podgrzewane fotele przednie mają dobre trzymanie boczne i ręczną regulację we wszystkich kierunkach. Bez problemu mogę wysiedzieć kilkanaście godzin w trasie. Pokrętła i przyciski na desce rozdzuelczej są dobrze...
~Jarek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Idealnie dopasowane i wyprofilowane siedzenia. Po zajęciu miejsca wydają się twarde. Ale jest to zaleta a nie wada. Samochodem kilka razy przejeżdżałem prawie 500 kilometrowe odcinki bez wysiadania z niego. Nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Wszystko przełączniki rozmieszczone w sposób bardzo intuicyjny. Niektórzy narzekają, że pokrętła od nawiewów są za blisko kolan. Mnie ani moim pasażerom zupełnie to nie przeszkadza a jesteśmy wysokiego...
~Andrzej
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
To co jest działa bardzo dobrze. Mimo dość bogatego jak na tę klasę wyposażenia ułatwiającego życie (automatyczna klima, tempomat, czujnik deszczu, automatycznie przyciemniane lusterko...) brakuje możliwości dokupienia paru dodatków, np. dwustrefowej klimatyzacji, ksenonów, elektrycznie składanych lusterek. Przy tak dobrej cenie, spokojnie można by coś dokupić. Za to jedna gwiazdka mniej.
~LubieSzpinak
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Obcowanie z Cruzem jest naprawdę przyjemne. Deska rozdzielcza, kierownica czy wszystkie inne guziki są na swoim miejscu. Szybko można polubić układ i co ważne nie trzeba wertować instrukcji żeby rozszyfrować przeznaczenie guzików. Bardzo wygodnie obsługuje się tempomat który obsłużymy tylko i wyłącznie kciukiem.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Schwoki pod ręką -podłokietnik, konsola, blisko kierowcy, i główny przed pasażerem. Schowek na gazety obok nóg pasażera. Bagażnik jak dla rodziny czterosobowej - dla mnie OK. Jak się nie będę mieścił- na urlop zamocuje dachowy. Na codzień 413 ltr. spokojnie wystarcza na przewiezienie zakupów i wózka dziecięcego.
~DrMASH
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Bez zastrzeżeń, wszystko jest na miejscu, pod ręką. Niektórzy narzekają na nisko umieszczone pokrętło ogrzewania i zahaczanie o nie kolanem. Ja nie mam takich problemów i uważam że jest to czepianie się na siłę.
~KAI
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
OK. Miałem okazję robić nim trasę, której przejechanie zajęło 10h. Na minus - umiejscowienie przycisków klimatyzacji, ogrzewania tylnej szyby i nawiewu. Jak dla mnie trochę za nisko i wymaga to oderwania na sekundę wzroku od drogi.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Ergonomia wnętrza ok, materiał na plastikach naprawdę robi fajne wrażenie i jest łatwy w utrzymaniu czystości.. Jedynym mankamentem jest jakość plastików no ale za takie pieniądze nie możemy oczekiwać tego co w E-klasie :)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Hatchback 5d
8,9
10,5
11,1
~jewo87
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Przyciski dobrze rozmieszone, deska rozdzielcza nowoczesna, niebieskie podświetlenie, nowoczesne zegary, duży minus dla producenta za podgrzewane fotele, które sa dostepne tylko w najwyższym pakiecie z kompletem foteli skórzanych!
Chevrolet Cruze Hatchback 5d