Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Pompa płynu chłodniczego przepuszczała płyn. Trzykrotne /!/ wizyty w autoryzowanym serwisie kończyły się wypowiedziami w rodzaju dawnego "ten typ tak ma". Przed bardzo długim wyjazdem w ostatniej chwili na własny koszt wymieniłem pompę i problem całkowicie zniknął. A mogło skończyć się poważna awarią z winy serwisu. Poza tym żadnych usterek.
~Rob
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
O wiele bardziej mnie zirytowała usterka ogrzewania. Na forum można wyczytać, że niestety to się zdarza w tym modelu przy klimie manualnej. Mianowicie nie grzeje jedna strona - naprawa usterki to większości przypadków demontaż deski rozdzielczej.
~Rob
~pawelwaw84
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Zaczęła delikatnie przeciekać chłodnica wody. Zamiennik dobrej firmy wraz z robocizną to koszt około 700-800zł. Poza tym brak usterek. Ocena wysoka, gdyż usterka mogła wynikać z uderzenia kamienia, a nie z niskiej jakości części.
~Jpad
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Raz jazda na lawecie - odczepił się wężyk od wspomagania kierownicy i zgubiłem płyn - obyło się bez wymiany pompy - na szczęście w ramach gwarancji.
~qharon
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Mam niski przebieg wiec mało jeszcze mogę powiedzieć , na razie super, inni użytkownicy , dużo czytałem na forum w USA są bardzo zadowoleni.
~Mirosław
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Wymiana na gwarancji górnych łożysk amortyzatorów przednich ponieważ fabryczne powodowały stuki w zawieszeniu.
~stefan
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
przy około 15.000 km rozleciało się zawieszenie wali i stuka. Nie można tego naprawić wg. serwisu ma być. Dziwne standardy ma ten tym
~abc
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
W sumie to nie było poważnych usterek w trakcie mojego użytkowania tego samochodu.

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jimmy
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
usterka elektroniki przy zakupie samochodu [karuzela na wyświetlaczach]
Chevrolet Cruze Hatchback 5d