Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek L.
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Niska cena to bez wątpienia największa zaleta Cruza. Nikt, żaden inny producent (nawet koreański Hyundai czy KIA), nie oferuje tak wiele za tak niewiele. Jakość auta jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że to celowa polityka Chevroleta aby zdominować europejski rynek. Amerykanie chcąc konkurować w Europie w największym segmencie kompaktowych aut z koncernem VW czy francuskim PSA muszą skusić klienta praktycznym, niezawodnym autem z...
~DrMASH
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Samochód kupiłem we wrześniu 2013 roku, ale był to model z 2012. Okazało się że diler otrzymał 10 samochodów, które nie sprzedały się w Finlandii i zostały przekierowane do Polski przez GM. Auto w wersji LT+ oraz dodatkowe wyposażenie na Skandynawię tj. np. podgrzewane fotele (i coś tam jeszcze, ale nie pamiętam co) ostatecznie kupiłem za 55 tys. Jego wyjściowa cena z aktualnego rocznika była 74 390 zł. Uważam więc, że jak na 130 konnego...
~Jarek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Mając już dosyć zbyt klekoczącego w moim Golfie silnika 1,9 tdi szukałem czegoś o podobnych osiągach. Niestety VW robi teraz awaryjne diesle w zbyt drogich samochodach. Jakoś trochę bałem się koreańskiej myśli technicznej w postaci KIA i Hyundaia z silnikami ich własnej, jeszcze nie do końca znanej produkcji. Astra była droższa, ciaśniejsza i wcale nie lepiej wykonana niż Cruze na tej samej płycie podłogowej. Postawiłem na Chevroleta, produkt...
~KAI
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Przed zakupem robiłem rekonesans. Rozważałem też KIA Ceed i Hyundai i30. W ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka razy z ciekawości sprawdzałem - czy kupiłbym Cruze jeszcze raz gdybym mógł cofnąć czas? I odpowiedź była: TAK. W tej cenie nie ma lepiej wyglądającego i wyposażonego auta. A nowoczesny silnik 1.4 T przekonał mnie do siebie, bo daje bardzo dużo satysfakcji z jazdy.
~Lech
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Auta szukałem pół roku, kupiłem z \"przestrzelonym\" rocznikiem od dealera, przebieg 8000, system start - stop,szklany szyberdach, piękna, duża nawigacja, pełna gwarancja trzyletnia od dnia zakupu, cena 52.000 brutto (do odliczenia prawie 6.000 VAT). Co tu dodać, jest to śliczne, nowe auto, gdzie tu inne marki z takim wyposażeniem w tej cenie???
~tomek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Stosunek cena jakość 3,myśle że z perspektywy czasu drugi raz bym go nie kupił,rozczarowałem sie troche paliwozernym silnikiem,i tandetnymi materiałami wnetrza za 71 tys zł.raczej wybrał bym Hyundaia lub Kia lub ewentualnie Golfa polecam sie zastanowić
~Lesio89
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Przyznam że polowałem długo na ten samochód i się udało kupiłem auto z oryginalnym przebiegiem w 2021 98tys/km obecnie nie całe 120tys i jestem mega zadowolony auto ciche, zwinne i wcale nie tak paliwo żerne jak mówią. Kosz auta 27tys
~LubieSzpinak
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Przeglądając ofertę samochodów z rynku wtórnego w wybranym przeze mnie roczniku i przedziale cenowym Cruze był bezkonkurencyjny. Dobrze wyposażony, stosunkowo nowy rocznikowo, z świetnymi parametrami silnika.
~Rednay
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
W tej cenie auta jest ok. Jedyne co mnie bardzo irytuje, to bardzo miękki lakier. Przez bagażnik dachowy strasznie porysowałem dach i słupek.
~kpw
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Doskonala. Auto kupione na koncowce dzialalnosci Chevroleta w Polsce za ok. 51,5 tys. zl. W cenie instalacja LPG, blutooth, tempomat, klima, podlokietniki,
Chevrolet Cruze Hatchback 5d