Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d (42) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek L.
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Kabina została bardzo przyzwoicie wytłumiona. Hałas nie przeszkadza pasażerom nawet przy wysokich prędkościach autostradowych. Duża w tym na pewno też zasługa 6-stopniowej przekładni i aerodynamicznego kształtu nadwozia. Żeby jednak nie wszystko było ocenione na doskonałe to przyczepię się do braku materiału wygłuszającego plastikowe nadkola, o które czasami głośno uderzają kamyczki wystrzeliwane spod kół na szutrowej drodze. Sztywno...
~LubieSzpinak
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Nie wiem czy to kwestia silnika który znajduje się moim modelu ale wyciszenie jest naprawdę na wzorowym poziomie. Silnik jest słyszalny tylko i wyłącznie wtedy kiedy dynamicznie przyśpieszamy. Na wyższych biegach przy prędkościach autostradowych silnik jest niesłyszalny. Znowu na postoju zapomina się że silnik który drzemie pod maską to Diesel. Na pewno ma na to wpływ silnik który z racji pojemności odznacza się wysoką kulturą pracy. Silniki z...
~DrMASH
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Jak silnik jest zimny to słychać, że to Diesel. Może faktycznie zawieszenie jest trochę, ale podkreślam trochę głośniejsze niż w innych samochodach, ale nie rwałbym z tego powodu szat. Na początku faktycznie stukało coś w amortyzatorach przednich, ale pojechałem do serwisu (dobrze jest jechać przy przebiegu 4000 - 4500 km) i bez słowa sprzeciwu wymieniono je na nowe. Operacja trwała jakieś 3 godziny. Teraz wszystko jest super, nic nie stuka.
~Mirosław
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo dobrze wyciszona kabina wewnątrz. Silnika w zasadzie nie słychać podczas jazdy z prędkością powyżej 50 km/h. Komora silnika też dobrze wyciszona, silnik dla osób na zewnątrz nie robi hałasu. Nadkola mogły by być lepiej wyciszone albo z innego materiału ponieważ słychać wewnątrz kiedy spod kół wyrzucane są kamyczki.
~Andrzej
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Pozytywne zaskoczenie. Poza ruszaniem silnika w zasadzie nie słychać. Nie słychać nie tylko przy szybkiej jeździe ze stałą prędkością, ale także po redukcji biegu i mocnym wciśnięciu gazu. Sprawdzałem, ten sami silnik w Insigni jest wyraźnie głośniejszy. W wnętrzu nic nie hałasuje, słychać jednak pracę zawieszenia.
~Jarek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Niektórzy pasażerowie są przekonani, że to benzyniak. Wewnątrz nie słychać prawie silnika. Jedynie na zimowych oponach jest lekki szum ale to dlatego, że moje opony KUMHO wytwarzają aż 73 dB hałasu i są jednymi z najgłośniejszych. Na letnich ten problem w ogóle nie istnieje.
~Rob
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Ocena faktyczna to 3,5 (nie można zaznaczyć inaczej) Powyżej 130 głośno ale rozmawiać można bez problemu. Uczciwie powiem, że żaden kompakt nie zasługuje na 5 mimo, że w niektórych jest troszkę lepiej np. w Golfie. Ale w Octavi tylko nieznacznie.
~Rob
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
~JJ23
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód z dolnej póki cenowej i jakościowej więc nie można sie spodziewać cudów, do 120km/h poziom chałasu jak w octavii II 1,6 benzyna.Wg mojej oceny głosniejszy niż peugeot 301 diesel, hyundai i30 benzyna, auris, corolla a nawet yaris 1,0 benzyna
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Hatchback 5d
8,9
10,5
11,1
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Nie mam aż takiego odniesienia. Sześć lat jeździłem dieslem. Tam zawsze klekotało. Do 110 km/h nic nie słychać - no może oprócz opon. Powyżej 140km/h - delikatnie silnik. Porównując do Skody Octavi TDI - wyciszenie mega plus.
Chevrolet Cruze Hatchback 5d